Україна

Сакварелідзе вважає що справу "діамантових" прокурорів "поховають"

15 April 2016, 10:38

Колишній заступник генпрокурора — прокурор Одеської області Давід Сакварелідзе вважає що справу "діамантових" прокурорів"поховають".

Про це він заявив в інтерв’ю "Тижню".

"Якщо заступник генпрокурора, вся команда, яка в цьому брала участь, паралізовані, щодо них фабрикують кримінальні провадження, до Віталія Каська вночі підбігають, блокують машину, вручають підозру, потім намагаються втекти... Уявіть, який тиск буде на сам суд", - сказав він.

"Хочеться підтримати нашого прокурора Яніса Симонова, який залишився там фактично один. Я йому вдячний. Хочеться, щоб він вистояв до кінця. Також переживаю за справу щодо віджиму частки в сміттєпереробному підприємстві, у якому замішаний той самий Корнієць (Олександр Корнієць — один із фігурантів справи "діамантових" прокурорів. — ред.). Думаю, вона до суду не дотягне. Документи залишилися в руках Шокіна, і там їх поховають", — сказав він.

Сакварелідзе також додав, що свого часу від журналістів, які готували сюжет про походження діамантів, "наполегливо вимагали" не випускати сюжет в ефір.

За інформацією працівників ЗМІ, дзвінок нібито надійшов з прокуратури.

"З огляду на все це чи можна говорити, що справа закінчиться вдало?", — зауваживекс-заступник генерального прокурора.

Українська правда

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі