Влада

Антимонопольний комітет перевірив ціни в аптеках Житомирської області

29 April 2016, 12:25

Житомирське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України провело дослідження ринку послуг з організації роздрібної торгівлі лікарськими засобами в Житомирській області.

Про це повідомляє прес-служба відділення.

«У ході дослідження відділенням виявлено ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді зловживання монопольним (домінуючим) становищем на ринку послуг з організації роздрібної торгівлі лікарськими засобами шляхом встановлення таких цін реалізації товару, які неможливо було б встановити за умов існування значної конкуренції на ринку. Так, приватним підприємством «Нікон» встановлено економічно необґрунтовані роздрібні ціни на лікарський засіб «Галстена» краплі 50 мл у флаконі за рахунок підвищення торгівельних надбавок. Крім того, підприємство Новоград-Волинської центральної міськрайонної аптеки № 217 встановило економічно необґрунтовані роздрібні ціни на лікарські засоби «Флоксал» 0,3% 5,0 та «Бісептол 480» № 20», - інформує прес-служба.

З метою припинення дій, які містять ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції, та усунення причин виникнення і наслідків цих дій, адмінколегія обласного відділення Антимонопольного комітету України надала ПП «Нікон» та підприємству Новоград-Волинської центральної міськрайонної аптеки № 217 рекомендації вжити заходів щодо встановлення роздрібних цін на лікарські засоби на економічно обґрунтованому рівні та повідомити про результати розгляду рекомендацій ЖТВ АМКУ.

Як повідомляв Житомир.info, в 2015 році комунальна установа «Обласна база спеціального медичного постачання» Житомирської облради завищувала ціни на деякі медичні препарати у 500 разів. Нещодавно АМКУ оштрафував комунальну аптеку в Житомирі, яка поширювала на календариках неточну інформацію про ціни та знижки.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі