Влада

Директор Бердичівського медколеджу з групою підтримки приїхав на засідання депутатської комісії

11 травня 2016, 16:05

Директор Бердичівського медколеджу Володимир Клименюк приїхав на засідання депутатської комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів Житомирської облради, яке проходить 11 травня.

Клименюк приїхав разом з групою підтримки – викладачами коледжу. На засіданні також присутні активісти з Бердичева, які вже не перший рік вимагають звільнити скандального керівника медичного коледжу.

У порядку денному засідання комісії є питання «Звіт про роботу директора Бердичівського медичного коледжу Житомирської обласної ради Клименюка В.П.».

Детальніше про розгляд питання Клименюка дивіться у сюжеті.

Нагадаємо, 28 квітня голова Житомирської облради Анжеліка Лабунська підписала розпорядження про створення робочої групи, яка має вивчити питання щодо розірвання контракту та звільнення з роботи директора комунального вищого навчального закладу «Бердичівський медичний коледж».

Як повідомляв Житомир.info, в квітні 2014 року бердичівська Самооборона вимагала звільнення директора медколеджу Володимира Клименюка за хабарництво і аморальну поведінку, а батько колишньої студентки переконував, що директор коледжу зґвалтував його дочку, після чого вона народила дитину. В травні 2015 року третьокурсниця Бердичівського медколеджу вкоротила собі віку. Родичі дівчини вважають, що це сталося через сексуальні домагання директора навчального закладу, активісти біля медколеджу влаштували акцію протесту, на яку приїхали батьки дівчини. Через кілька днів після трагедії голова облради Віталій Француз надіслав листи до прокуратури Житомирської області та УМВС з проханням відсторонити директора Бердичівського медичного коледжу від займаної посади, а депутати облради не захотіли розглядати на сесії питання про відсторонення з посади Клименюка, який офіційно перебував на лікарняному.

В грудні минулого року голова облради Анжеліка Лабунська розповідала, що директор Бердичівського медколеджу вже оформив собі інвалідність і запевняла, що завершується підготовка документів для того, щоб сесія прийняла рішення про звільнення Володимира Клименюка.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі