Влада

Житомирська облрада шукає нового директора музею космонавтики

12 May 2016, 16:56

Житомирська обласна рада 11 травня оголосила конкурс на заміщення посади директора музею космонавтики ім. С.П. Корольова.

Оголошення про конкурс розміщене на сайті Житомирської обласної ради.

«У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які мають повну вищу освіту гуманітарного напряму підготовки (магістр, спеціаліст), післядипломну освіту в галузі управління, стаж роботи у сфері культури за професіями керівників нижчого рівня  не менше 5 років, володіють державною мовою та здатні за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Дата початку формування конкурсної комісії - з дня оголошення конкурсу. Строки проведення конкурсу - не пізніше 2-х місяців з дня оголошення конкурсу.

Особи, які бажають брати участь у конкурсі, упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу подають у  Житомирську обласну  раду  такі документи:

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”;

- автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

- копію документа, що посвідчує особу;

- копії документів про вищу освіту;

- два рекомендаційних листи довільної форми;

- мотиваційний лист довільної форми.

Зазначені документи надсилаються на поштову(10014, м. Житомир,  майдан  ім. С.П. Корольова, 1) та електронну (post@zt.gov.ua) адреси Житомирської обласної ради у встановлений вище строк.

«Особа може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.

Конкурсний добір проводиться публічно. На засідання конкурсної комісії для публічної презентації кандидатам необхідно підготувати проекти програм розвитку музею космонавтики ім. С. П.Корольова Житомирської обласної ради на один і п’ять років», – йдеться в оголошенні.

За словами начальника управління культури Житомирської ОДА Юрія Градовського у попереднього директора музею Ірини Дячук, закінчується контракт.

«У неї закінчився термін контракту. Контракт укладався на 5 років. Більше всього стоятиме питання про переукладання контракту з цією людиною, адже дуже мало людей є з тією освітою, яка потрібна», – розповів Юрій Градовський.

У 2013 році директор музею космонавтики ім. С.П.Корольова Ірина Дячук була нагороджена  орденом «Княгині Ольги» ІІІ ступеня.

Як повідомляв Житомир.info, 29 березня 2011 року померла директор житомирського музею космонавтики Ольга Копил, яка була керівником музею з моменту його заснування, з 1987 року. З літа 2011 року директором музею космонавтики працює Ірина Дячук.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі