Влада

Правоохоронці закликали обидві сторони конфлікту навколо Житомирської кондитерської фабрики діяти в правовому полі

18 May 2016, 10:14

У зв’язку із запланованою спробою працівників Житомирської кондитерської фабрики зайти на свої робочі місця поліція, прокуратура та СБУ закликають обидві сторони конфлікту до суворого додержання вимог чинного законодавства.

Про це йдеться у «Спільній заяві правоохоронних органів» від 18 травня, опублікованій на офіційному сайті ГУ Нацполіції в Житомирській області.

«До правоохоронних органів області надійшли листи від представників обох із сторін Житомирської кондитерської фабрики, в яких йдеться, зокрема, про те, що планується організований захід працівників підприємства на свої робочі місця. У зв’язку з цим ГУ Національної поліції в області, прокуратура області, Управління служби безпеки України в області звертаються до обох сторін конфлікту та закликають до суворого додержання вимог чинного законодавства. Конфлікт, що виник довкола вказаного підприємства, вирішується у площині цивільно-правового судочинства. Тому для жодної сторони є неприпустимим збурювати працівників фабрики та інших громадян,  закликати їх до протиправних дій», - йдеться у документі.

Поліція також повідомляє, що на усі повідомлення, які надходили безпосередньо з кондитерської фабрики або пов’язані з нею, забезпечується належне реагування.

Відповідно до укладеного договору, під охороною Управління поліції охорони Департаменту поліції охорони Національної поліції перебувають виробничі приміщення фабрики. Публічну безпеку довкола території підприємства забезпечує необхідна кількість поліцейських.

«Звертаємо увагу на те, що забезпечення своєчасного, повного та неупередженого виконання судових рішень належить до компетенції державної виконавчої служби, що входить до системи органів Міністерства юстиції України. Для забезпечення публічного порядку під час процесуальних дій працівників державної виконавчої служби буде вжито належних заходів. З метою недопущення будь-яких правопорушень та додержання безпеки житомирян закликаємо не втягувати у протистояння громадян», - йдеться в заяві за підписами ГУ Національної поліції в Житомирській області, прокуратури Житомирської області та Управління служби безпеки України в Житомирській області.

Як повідомляв Житомир.info, 19 травня 2016 р. о 12:00 колектив кондитерської фабрики вирішив повернутися на територію фабрики за адресою: м. Житомир, вул. Покровська (колишня Щорса), 67.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі