Влада

Директора Бердичівського медколеджу виштовхали з-за трибуни на сесії облради

19 May 2016, 16:02

Активісти виштовхали директора Бердичівського медколеджу Володимира Клименюка з-за трибуни після того, як він хотів виступити на сесії Житомирської обласної ради 19 травня.

Питання звільнення Клименюка з посади директора медичного коледжу винесли на розгляд сесії активісти, воно було останнім додатковим питанням.

Однак голова облади Анжеліка Лабунська запропонувала проголосувати за те, аби знайти юридичні шляхи звільнення директора.

«Коли будуть знайдені юридичні шляхи звільнення Клименюка, він буде звільнений», - сказала Лабунська.

Депутати підтримали таку пропозицію. Після цього представники громадськості не дозволили Володимиру Клименюку виступити перед депутатами облради і буквально виштовхали його з-за трибуни, а активіст Олександр Коцюбко кинув у нього пляшкою, однак та не долетіла.

Подробиці дивіться в сюжеті.

Нагадаємо, в квітні 2014 року бердичівська Самооборона вимагала звільнення директора медколеджу Володимира Клименюка за хабарництво і аморальну поведінку, а батько колишньої студентки переконував, що директор коледжу зґвалтував його дочку, після чого вона народила дитину. В травні 2015 року третьокурсниця Бердичівського медколеджу вкоротила собі віку. Родичі дівчини вважають, що це сталося через сексуальні домагання директора навчального закладу, активісти біля медколеджу влаштували акцію протесту, на яку приїхали батьки дівчини. Через кілька днів після трагедії голова облради Віталій Француз надіслав листи до прокуратури Житомирської області та УМВС з проханням відсторонити директора Бердичівського медичного коледжу від займаної посади, а депутати облради не захотіли розглядати на сесії питання про відсторонення з посади Клименюка, який офіційно перебував на лікарняному.

У грудні минулого року голова облради Анжеліка Лабунська розповідала, що директор Бердичівського медколеджу вже оформив собі інвалідність і запевняла, що завершується підготовка документів для того, щоб сесія прийняла рішення про звільнення Володимира Клименюка.

Як повідомляв Житомир.info, 19 травня депутати відмовилися розглядати питання стосовно скандально відомого директора медколеджу Володимира Клименюка. 

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі