Місто

На рахунках казначейства та Ощадбанку заблокували 1,5 млн грн коштів Житомирського соцстраху, - Дегліс

20 травня 2016, 11:26

Нове керівництво Житомирського обласного відділення фонду соціального страхування, призначене Головою Ліквідаційної комісії виконавчої дирекції Фонду, 19 травня заблокувало рахунки Житомирського відділення.

Про це Житомир.info 20 травня розповів керівник виконавчої дирекції Житомирського обласного відділення фонду Микола Дегліс, який не визнає свого звільнення.

«Учора (19 травня – ред.) були закриті рахунки нашого відділення в казначействі й Ощадному банку. На рахунках заблоковано близько 1,5 млн грн. Призначили людину, дали листи в казначейство і Ощадний банк, що з’явився новий директор, і заблокували. З учорашнього дня ми не видаємо допомог. Щоденно ми виплачуємо від 500 до 1 млн грн різного виду допомог. Це допомога по вагітності та пологам, всі лікарняні листки і допомога на поховання. За рік виплачуємо близько 200 млн грн», - розповів Дегліс.

Нагадаємо, 18 травня вище керівництво фонду з Києва приїхало до директора Житомирського відділення Миколи Дегліса, аби ознайомити його з наказом про звільнення, однак сам Дегліс виступив проти такого рішення, оскільки вважає, що його має звільняти директор фонду, а не голова Ліквідаційної комісії виконавчої дирекції Фонду соціального страхування Валерій Сітайло. Зараз в Україні проходить процес реорганізації, або злиття Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та Фонду нещасних випадків.

Зі слів начальника юридичного відділу Житомирського обласного відділення фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Світлани Ганько, призначений Києвом новий керівник Житомирського обласного відділення фонду Василь Кисельчук 19 травня на роботу не приходив.

«Василь Кисельчук 19 травня на роботу до нас не приходив, вони займалися блокуванням рахунків фонду», - сказала Світлана Ганько.

«Комісія з ліквідації Фонду соціального страхування законодавством не передбачена, тому що, згідно з законом №1105 «Про загальнообов’язкове соціальне страхування», проходить реорганізація фонду шляхом злиття, а ліквідація фонду передбачає тільки розпродаж майна і звільнення працівників, без правонаступників. І створення такої комісії в самій виконавчій дирекції фонду, юридичної особи, не передбачена законодавством, тобто, незаконна. Ліквідаційна комісія – це рейдерське захоплення самої виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України, а далі всі накази цієї комісії відповідно є незаконними. Звичайно, це все має бути визнано в суді. Звичайно, це дуже довго, але це очевидно, тому що законом не передбачено ліквідації ніякої структури у фонді», - пояснює Світлана Ганько.

Микола Дегліс розповів, що після подій 18 травня до будівлі Федерації профспілок Житомирської області по вул. Перемоги, 7 приїхали 4 автобуси «тітушок», які намагались заблокувати вихід працівникам соцстраху та роботу відділення.

«Коли приїхала Блажинська (заступник Голови  Комісії з реорганізації Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та Ліквідаційної Комісії Виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Тетяна Блажинська  - Житомир.info), приїхала така одіозна фігура, як Черкасов, він був в свій час замміністра МВС, його люстрували, його Сітайло взяв своїм помічником. Вони приїхали сюди, привезли, тут було 4 автобуса «тітушок» спортивної тілобудови. Позавчора тут було все заблоковане, вся будівля заблокована. Ми ж орендуємо у «Профспілках», вони позакривали двері. Ми взагалі думали, що тут буде такий розбій, що страшно. Оточили цю будівлю, і нам нічого не залишалося, як поставити охорону, щоб захищати наше відділення фонду соціального страхування», - сказав Дегліс. 

Він розповів, що частину поверху, де перебувають працівники обласного відділення соцстраху, зараз охороняють прицівники приватної охоронної фірми.

Як повідомляв Житомир.info, Микола Дегліс вважає своє звільнення незаконним і стверджує, що Ліквідаційна комісія фонду має намір озпродати майно Житомирського відділення соцстраху.

Микола Дегліс

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі