Суспільство

Колишніх житомирських міліціонерів, податківців та прокурорів запрошують на службу в ЗСУ за непогану зарплату

25 травня 2016, 13:24

На обліку в Державній службі занятості перебувають близько 5200 правоохоронців, а саме понад 3200 колишніх співробітників МВС, близько 1300 податківців та 700 прокурорів.

Про це Житомир.info повідомила прес-служба Державної служби занятості.

«Вивільненим з роботи співробітникам МВС, Державної фіскальної служби та прокуратури служба зайнятості рекомендує звернути увагу на проходження військової служби за контрактом у Збройних силах України. Контрактна служба в армії – одна з найбільш привабливих з економічної точки зору професій, на яку в рамках специфіки своєї роботи слід звернути увагу безробітним правоохоронцям», - повідомляє прес-служба з посиланням на виконувача обов’язків голови Державної служби зайнятості Сергій Кравченко, коментуючи плани правоохоронних органів на вивільнення. 

«У цьому році службу зайнятості повідомили про вивільнення 25 тисяч працівників МВС та понад 21,5 тисячу податківців. Минулого року також було повідомлено про вивільнення понад 5 тисяч прокурорів. Де усім цим людям шукати роботу? Ми абсолютно переконані, що у розрізі заробітних плат та вмінь цих категорій громадян, найбільш цікавою та високооплачуваною роботою для них буде служба за контрактом у Збройних силах України», – зазначив Кравченко.

За його словами, якщо вивільнений правоохоронець вирішить підписати контракт із ЗСУ, йому буде необхідно звернутись до найближчого центру зайнятості або військкомату. Там його проконсультують про наявні вакансії у різних військових частинах та ознайомлять із усіма пільгами та виплатами для військовослужбовців за контрактом.

Державної служби занятості інформує, що військовослужбовці служби за контрактом (солдати і сержанти) та призвані у рамках мобілізації можуть розраховувати на зарплату від 7 тис. грн.; командир бригади – 14 тис. грн.; командир батальйону – 12 тис. грн.; командир роти – 10 тис. грн.; командир взводу – 9 тис. грн.

Військовослужбовці, які виконують завдання в зоні проведення АТО, будуть отримувати додаткове фіксоване грошове забезпечення, незалежно від військового звання та посади.

Як повідомляв Житомир.info, у житомирському управлінні ДФС звільнили майже третину працівників, решта чекають на підвищення зарплат.

Житомир.info

 

 

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі