Політика

Павло Дзюблик передав допомогу Житомирському обласному госпіталю для ветеранів війни

25 травня 2016, 16:18

Депутат Верховної Ради фракції «Народний фронт» Павло Дзюблик продовжує надавати допомогу медичним закладам Житомирщини. Цього разу народний депутат спільно з БФ «Рідне Полісся» передав гуманітарну допомогу обласному госпіталю для ветеранів війни Житомирської обласної ради, який знаходиться у місті Бердичеві. На сьогодні, у закладі перебувають майже 300 пацієнтів, 43 з яких – учасники АТО. Тому, за словами головного лікаря, те медичне обладнання та речі, які доставив Павло Дзюблик та фонд, вкрай необхідні для госпіталю.

Павло Журбенко, головний лікар обласного госпіталю для ветеранів війни Житомирської обласної ради: «К нам приехал фонд «Рідне Полісся», который оказывает госпиталю благотворительную гуманитарную, я бы просто сказал - колоссальную помощь. Все, что сегодня привезли, это расходные материалы, которые нужны в каждодневной работе и для обеспечения нормального функционирования госпиталя. Поэтому, огромная благодарность и руководителям фонда и народному депутату, который так поддерживает госпиталь, зная какие на сегодня есть проблемы  у участников боевых  действий, участников АТО и инвалидов войны».

До організації та доставки гуманітарної допомоги по медичних закладах області долучився й однофракцієць Павла Дзюблика Дмитро Тимчук. Як зазначає голова «Рідного Полісся»  Вячеслав Стасюк, допомога зі сторони народних обранців надзвичайно важлива та потрібна для їх благодійного фонду.

Вячеслав Стасюк, голова фонду «Рідне Полісся»: «Дякуємо нашим народним депутатам, які сьогодні також з нами завітали сюди - це Павло Дзюблик та Дмитро Тимчук. Наш фонд їм дуже вдячний, вони багато нам допомагають у доставці, адже щоб кожну машину привезти, то на це потрібні великі кошти. І у вирішенні цього питання не маленьку роль відіграють саме народні депутати».

Нещодавно Павло Дзюблик, спільно з благодійний фондом, вже передали допомогу для 9 районів області, зокрема для ЦРЛ та ПМСД. Тому, народний депутат переконаний, що така співпраця буде продовжуватись й надалі, адже медичні установи України потребують підтримки, як ніколи.

Павло Дзюблик, народний депутат України: «З фондом «Рідне Полісся» ми співпрацюємо вже не перший день. Нещодавно ми розвозили допомогу по лікарнях Житомирської області. Якщо ж взяти безпосередньо обласний госпіталь для ветеранів війни, то є величезна кількість проблем, які потрібно вирішувати спільно. Ту допомогу, яку ми надаємо і розвозимо, вона необхідна для ветеранів війни та ветеранів АТО. Нехай ця підтримка допоможе людям».

Прес-служба «Народного фронту»

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі