Україна

Пінчук продав газету "Факти" головному редактору

5 червня 2016, 12:33

Власник міжнародної інвестиційно-консалтингової групи EastOne Віктор Пінчук продав газету "Факти" головному редактору видання Олександру Швецю.

Про це йдеться в офіційному повідомленні компанії, пише "ЛігаБізнесІнформ".

"Міжнародна інвестиційно-консалтингова група EastOne повідомляє, що газета "Факти" більше не перебуває під її мандатом. В результаті угоди одноосібним власником газети став її генеральний директор і головний редактор Олександр Швець", - сказано в ньому.

Деталі угоди сторонами не розголошуються.

Нагадаємо, раніше Пінчук уже продавав медіаактиви менеджменту. Зокрема, два роки тому у власність генерального директора Ірини Рубіс передано видавництво "Економіка" (газета "Дело", MMR, ТОП-100. Рейтинг кращих компаній України).

Міжнародна інвестиційно-консалтингова група EastOne надає послуги в сфері стратегічного та інвестиційного управління диверсифікованим портфелем активів у широкому діапазоні галузей по всьому світу.

Група створена в 2007 році українським бізнесменом Віктором Пінчуком. "EastOne" займається розробкою і реалізацією портфельної стратегії, галузевими експертизами, довгостроковим бізнес-плануванням, супроводом угод M&A і транзакцій на ринках капіталів, управлінням ризиками і ефективністю роботи.

Група також здійснює консультування у сфері корпоративної відповідальності, соціальних інновацій та благодійної діяльності.

"EastOne" супроводжує портфель активів, що охоплює більше 20 компаній і масштабних проектів. Серед них трубно-колісна компанія "Інтерпайп", українські медіа-активи (телеканали СТБ, Новий і ICTV).

ЕП

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі