Суспільство

У Баранівці похоронили медсестру, яка загинула, рятуючи людей на пожежі під Києвом

8 червня 2016, 10:40

7 червня у місті Баранівка Житомирської області похоронили медсестру, яка загинула, рятуючи життя людей на пожежі в будинку пристарілих під Києвом.

Про це повідомляє сайт Баранівської міської ради.

«Людмила Кравчук, 1966 року народження, родом із Баранівки. Пропрацювала 25 років у лікарнях Житомира, Коростишева та Баранівки. Після виходу на пенсію закінчила курси дієтолога, масажистки, працювала в санаторії у Кам’янці-Подільському. Пізніше влаштувалася на роботу у будинок престарілих у Київській області, де її цінували як фахівця, добру і чуйну людину.

Саме там трагічно обірвалося життя Людмили Іванівни. Вночі 29 травня 2016 року в селі Літочки Броварського району Київської області сталася пожежа у двоповерховому приватному будинку, в якому приватний підприємець організував тимчасове проживання та догляд за людьми похилого віку (це був своєрідний дім-пансіонат родинного типу для літніх людей).

В будинку перебувало 35 осіб, серед яких дві жінки обслуговуючого персоналу. На місці пожежі загинуло 16 літніх людей та одна працівниця, 18 людей врятовані. Із них 5 з опіками різних ступенів важкості були госпіталізовані до лікарні. Тієї жахливої ночі ціною власного життя рятувала людей і медсестра Людмила Кравчук.

Пожежа виникла на першому поверсі, і дим миттєво поширився на другий поверх. Очевидці розповідають, що Людмила Кравчук, теж була на першому поверсі. Відчувши дим, першою прокинулася, забила тривогу, зателефонувала тим, хто спав на другому поверсі. Усіх, кого вона змогла, розбудила, до останнього намагалася врятувати людей, витягуючи їх із задимлених кімнат. Однак сама загинула в дальній кімнаті.

Це була чудова людина, сестра милосердя в повному сенсі цього слова, глибоко віруюча людина. У неї не було сім’ї, дітей і всю свою любов та турботу вона віддавала стареньким і нужденним. Їх і не залишила в біді. 27 вересня Людмилі Іванівні Кравчук виповнилося б 50», – йдеться у повідомленні.

Як повідомляв Житомир.info, у райцентрі Житомирської області поховають медсестру, яка виносила людей з пожежі в будинку престарілих під Києвом.

Фото з сайту Баранівської міськради

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі