Влада

Уряд створив 20 мобільних груп, які будуть контролювати роботу митниці

14 June 2016, 12:29

Володимир Гройсман у понеділок підписав прийняту Урядом постанову про створення 20 мобільних груп із запобігання та виявлення порушень на митниці.

Про це 14 червня повідомляє департамент інформацій та комунікацій з громадськістю секретаріату КМУ.

«До складу мобільних груп увійдуть представники Державної фіскальної служби, Державної прикордонної служби та Національної поліції. Координацію їх роботи покладено на Міжвідомчий цільовий центр, що працюватиме при ДФС. Мобільні групи отримають безперешкодний доступ до всіх зон митного контролю та транспортних пунктів перетину кордону, у тому числі в аеропортах та портах. Окрім того, вся робота цих груп передбачає повну фото- та відеофіксацію, що дозволить уникнути зловживань», - йдеться у повідомленні.

Постановою визначено матеріально-технічне забезпечення роботи Міжвідомчого цільового центру і мобільних груп, яке дозволить забезпечити належну оперативність роботи груп і знизить ризики корупційних впливів. Робота груп фінансуватиметься за рахунок перерозподілу коштів, виділених в бюджеті на утримання Державної фіскальної служби.

«Окремо постановою, підписаною також у понеділок, Кабінет Міністрів України затвердив порядок здійснення фото- та відеофіксації митних формальностей, що проводяться контролюючими органами. Обов’язкова відеофіксація є ще одним засобом запобігання контрабанді та зловживанням з боку контролюючих органів на митниці», - наголошує прес-служба Кабміну.

Як повідомляв Житомир.info, начальник митного посту «Північний» Ганна Панчул призначена на посаду заступника начальника Житомирської митниці ДФС.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі