Події

Прокуратура Житомирської області відсудила майже 10 га земель, які губернатор Рижук передав у користування за 20 доларів за рік

15 June 2016, 12:11

Київський апеляційний господарський суд за позовом прокуратури Житомирської області визнав недійсним договір довгострокового тимчасового користування СП «Щорсівський гранітний кар’єр Укооппостачмашу» лісами ДП «Коростенський лісгосп АПК».

Про це Житомир.info 15 червня  повідомила прес-служба прокуратури Житомирської області.

«Установлено, що на виконання розпорядження голови Житомирської облдержадміністрації від 29.12.2012, ДП «Коростенський лісгосп АПК» КП «Житомироблагроліс» облради передано у користування  СП «Щорсівський гранітний кар’єр Укооппостачмашу» 9,9 га лісів терміном на 30 років для культурно-оздоровчих, рекреаційних та туристичних цілей. Однак, лісові землі передано з порушенням вимог лісового та податкового законодавства, без погодження із Державним агентством лісових ресурсів України.  До того ж, у договорі не передбачено механізм розрахунку плати за користування лісом, а її розмір визначено як 20 доларів США за рік, у той час, коли, відповідно до положень Податкового кодексу України, вона має становити понад 40 тис. грн», – йдеться в повідомленні.

Органами прокуратури області вжито заходів представницького характеру, завдяки яким припинено незаконне користування майже 10 га лісу. 

Як повідомляв Житомир.info, прокуратура хоче забрати у помічника нардепа 6,6 га лісу, які йому дала Житомирська ОДА за символічну плату.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі