Події

Військова прокуратура Житомирського гарнізону з’ясовує причини, через які снаряд влучив у міст в селі Дениші

18 June 2016, 15:30

Військова прокуратура Житомирського гарнізону з’ясує обставини та причини, через які 17 червня в селі Дениші снаряд влучив у недіючий міст. 

Про це Житомир.info повідомила прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України.

«У ЗМІ поширено інформацію, що 17 червня 2016 року снаряд із полігону залетіву село Дениші, що на Житомирщині, та влучив у старий міст. Військовою прокуратурою Житомирського гарнізону спільно з слідчим районного відділу поліції ГУ НП у Житомирській області, представниками вибухотехнічної служби ДСНС України у Житомирській області та оперативною групою Житомирського ЗВ ВСП здійснено виїзд за місце події для з’ясування обставин інциденту.  За результатами виїзду з’ясовано, що на полігоні військової частини особовим складом військової частини проводились бойові стрільби з гармати. Близько 13.30 в опору, яка перебувала у воді колишнього недіючого мосту через річку Тетерів, що розташована в селі Дениші, влучив снаряд невстановленого на даний час походження.  Внаслідок інциденту ніхто не постраждав. Встановлюються матеріальні збитки. Робочий міст, який знаходиться поруч та по якому здійснюється рух автотранспорту і пішоходів,пошкоджень не зазнав.  Для з’ясування обставин, причин та умов, що сприяли даній події Житомирським зональним відділом Військової служби правопорядку проводиться перевірка», – йдеться в повідомленні.

Як повідомляв Житомир.info, 17 червня у с. Дениші Житомирського району снаряд з житомирського полігону влучив у основу конструкції старого мосту.

Житомир.info

 

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі