Україна

"Нафтогаз" не буде платити "Газпрому" за газ для бойовиків

2 липня 2016, 12:47

 Заява менеджменту ПАТ "Газпром" про заборгованість НАК "Нафтогаз України" за газ, який начебто був поставлений російською компанією на тимчасово окуповані території Донецької та Луганської областей, не відповідає дійсності.

Про це йдеться у повідомленні "Нафтогазу".

Як наголошується, протягом останніх декількох років закупівля газу "Нафтогазом" у "Газпрому" здійснюється виключно на умовах авансової оплати.

"Нафтогаз не оплачував і не купував газ у Газпрому з листопада 2015 року. До цього Нафтогаз імпортував газ виключно через пункти входу в ГТС на підконтрольній Україні території", - заявили у компанії.

"Всі придбані Нафтогазом обсяги газу враховані сторонами і оплачені Нафтогазом.

Нафтогаз не приймає газ за контрактом з Газпромом на газовимірювальних станціях Прохорівка і Платово", - йдеться у повідомленні.

"Всі взаємні вимоги, що виникли в рамках господарських відносин між Нафтогазом та Газпромом, мають бути вирішені в арбітражному порядку", - повідомляє прес-служба.

Раніше голова правління "Газпрому" Олексій Міллер заявив, що сумазаборгованості "Нафтогазу України" за поставки на південний східУкраїни зросла до 718,5 млн доларів.

Економічна правда

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі