Влада

Президент зустрівся зі звільненим з полону полковником Без'язиковим з Житомира

7 July 2016, 10:43

Президент Петро Порошенко 6 липня зустрівся з полковником Збройних Сил Іваном Без’язиковим, якого 5 липня було звільнено з полону бойовиків.

Про це повідомляє сайт президента України.

Вітаючи військовослужбовця з поверненням додому Глава держави наголосив, що звільнення українських громадян з полону бойовиків одне із головних завдань сьогодні.

«Ми будемо боротися за повернення кожного українця. Незалежно від того, це полковник, рядовий чи волонтер, чи цивільний», - заявив Петро Порошенко зауваживши, що щоденно заслуховує доповіді голови і представників СБУ, Уповноваженого Президента з питань мирного врегулювання ситуації у Донецькій і Луганській областях Ірини Геращенко щодо ситуації із громадянами, які перебувають у полоні на окупованих територіях та у Росії.

Відео каналу 1+1

Президент зазначив, що операція зі звільнення полковника з полону була не простою через блокування Росією процесу обміну. Він нагадав, що процес обміну 25-ти українських заручників на 50 бойовиків був заблокований у Мінську.

«Незважаючи на те, що це зайняло довгий час - те, що ви повернулися додому, це є і наша служба, і офіцери сприймають як справжню перемогу, адже до цього багато людей доклало чимало зусиль», - також сказав Глава держави.

Петро Порошенко привітав і дружину військового Маргариту, яка весь цей час продовжувала вірити у звільнення чоловіка.

Полковник ЗСУ Іван Без’язиков розповів Президенту про те, як потрапив у полон майже два роки тому та умови, в яких він утримувався проросійськими бойовиками - де, та як із ним поводилися терористи.

«Дуже важко переосмислити те, що відбулося. Дуже важкий і довгий шлях мені довелося пройти», - сказав він.

Військовослужбовець подякував Главі держави та всім, хто долучився до його звільнення. «Дякуючи проведеній операції, Службі безпеки, дякуючи нашим волонтерам, дякуючи вам здійснилося це звільнення, чому я дуже радий», - сказав Іван Без'язиков.

Як повідомляв Житомир.info, 5 липня з полону бойовиків звільнений полковник ЗСУ Іван Без'язиков.

Фото з сайту президента України

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі