Суспільство

У Житомирській області дорожники закінчують ремонт аварійного шляхопроводу через залізницю

8 липня 2016, 09:27

Біля Старики Коростенського району Житомирській області дорожники закінчують ремонт аварійного шляхопроводу через залізницю.

Про це повідомляє прес-служба автомобільних доріг у Житомирській області.

«Виходять на фінішну пряму роботи з поточного середнього ремонту шляхопроводу у селі Старики Коростенського району. Підготовчі роботи, влаштування монолітної накладної плити проїзної частини та монолітних тротуарних консолей та нарощування існуючого бетонного упору – це ті роботи, які вже виконані на даному об’єкті. Триває завершення влаштування проїзної частини та ремонт сполучення з шляхопроводом. Під час ремонту рух по автодорозі С-060824 закрито, об’їзд здійснюється по Р-28 Виступовичі (на Мозир) – Житомир (через Овруч) до селища Нова Борова далі до селища Іршанськ та села Старики.

Для інформації: у 2013 році було закрито рух по автодорозі С-060824 під’їзд до села Старики Коростенського району у зв’язку з необхідністю проведення аварійного ремонту шляхопроводу через залізницю. На шляхопроводі була створена загроза падіння шлакоблоків, що могло б призвести до трагічних наслідків, Службою автомобільних доріг у Житомирській області було прийнято рішення та підготовлена необхідна документація для проведення середнього поточного ремонту», – йдеться у повідомленні.

Як повідомляв Житомир.info, «Укравтодор» запустив інтерактивну карту ремонту доріг на якій можна побачити, де в Житомирській області ремонтують дороги.

Фото служби автомобільних доріг у Житомирській області

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі