Влада

Голова ОДА оглянув, як у 4 районах Житомирської області витрачають кошти державного фонду регіонального розвитку

16 July 2016, 10:30

15 липня голова Житомирської облдержадміністрації Сергій Машковський оглянув об’єкти в Черняхівському, Коростенському, Хорошівському та Житомирському районах, що реконструюються в цьому році за кошти державного фонду регіонального розвитку та ремонт автошляху Н-03 Житомир-Чернівці.

Про це повідомляють на сайті Житомирської облдержадміністрації.

«Голова ОДА проінспектував хід виконання робіт у Високівській, Ново-Борівській та Тетерівській об’єднаних територіальних громадах, де проводиться комплексна термосанація навчальних закладів. Також керівник області відвідав с. Горщик Коростенського району, де проводиться термосанація ЗОШ, та с. Бондарівку, де планується створити місцеве пожежне депо», – йдеться в повідомленні.

Сьогодні з державного бюджету перш за все фінансуються об’єкти о новостворених громадах. Таких в області на сьогодні створено 10 (Вишевицька, Високівська Дубрівська, Потіївська, Тетерівська сільські, Іршанська, Корнинська, Народицька, Новоборівська Червоненська селищні).

«Пріоритетність при виділенні коштів на реконструкцію шкіл, садочків, ФАПів, амбулаторій, лікарень, доріг, вуличного освітлення мали звичайно об’єднані територіальні громади. І вже сьогодні є результати: у Високівській громаді – з’явиться нова дорога, вже сьогодні тут – оновлена будівля школи, де ремонт не проводився більше 30 років. У громаді вже є кошти на будівництво дитячого садка та футбольного поля зі штучним покриттям», - зазначив Сергій Машковський.

Сергій Машковський повідомив, що загалом в області в цьому році буде реалізовано будівництво (реконструкцію) 38 об’єктів на суму 119,9 млн грн. Це 11 проектів з капітального ремонту вуличного освітлення; будівництво (реконструкція, капітальний ремонт) 12 шкільних, 4 дошкільних, 2 лікарняних закладів та 1 закладу культури; капітальний ремонт і реконструкція 3 спортивних об’єктів; технічне переоснащення 2 котелень; будівництво 2 гідроспоруд; реконструкція під пождепо.

«Голова ОДА тримає на особистому контролі хід та темпи виконання робіт на всіх об’єктах, оскільки всі роботи по мають завершитися до кінця року, в іншому разі – кошти повернуться назад до державного бюджету. Окрім того Сергій Машковський оглянув ремонтні роботи на автошляху Н-21 Житомир-Чернівці», – повідомила прес-служба.

Як повідомляв Житомир.info, Житомирська область отримає 109 млн 637,111 тис. грн з державного фонду регіонального розвитку на інвестиційні програми і проекти регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2016 році.

Термосанація школи у  Новоборівській ОТГ
 
 
 
 
Ремонт приміщення школи в с. Горщик Коростенського району
 
 
 

Старе приміщення пожежного депо в с. Бондарівка Коростенського району
 
 
 
Проведення комлексного утеплення приміщення ЗОШ у Тетерівській ОТГ
 
 
 
Дорога Н-03 Житомир-Чернівці
 
 
 
 
Фото з сайту Житомирської ОДА
 

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі