Суспільство

Житомирські вступники, у документах яких вказані різні прізвища, можуть подавати паперові заяви

19 липня 2016, 09:43

Міністерство освіти і науки України дозволило абітурієнтам  подавати заяви на вступ до вищих навчальних закладів у паперовій формі, якщо у їх документах про раніше здобуту освіту та документах, що посвідчують особу, вказані різні прізвища.

Про це йдеться в офіційному листі Міністерства освіти і науки України керівникам вищих навчальних закладів за підписом Першого заступника Міністра освіти і науки Інни Совсун, - інформує сайт Міносвіти.

Таке рішення в Міносвіти прийняли у зв’язку з численними зверненнями вступників, у яких через неспівпадіння прізвища в документах виникали складнощі з коректним оформленням заяви на вступ до ВНЗ, - зазначають у МОН.

«Цьогоріч вперше  вступ на «бакалавра» практично повністю здійснюється онлайн за допомогою електронної системи. Ми вирішили підтримати абітурієнтів, у яких у зв’язку з різними життєвими обставинами вказані різні прізвища у документах, та дозволити їм подавати заяви в паперовій формі. Це рішення було прийнято, оскільки електронна система не містить даних про осіб, що змінили прізвища, тому ми не можемо співвіднести цю інформацію з документами», - пояснила Інна Совсун.

На сайті МОН нагадують, що в МОН діє консультативна телефонна лінія. Якщо абітурієнт зіткнувся з труднощами при поданні електронних заяв на вступ, він можете звернутися за допомогою за тел.: (044)-481-32-15, 068-951-25-13. Для дзвінків з території Криму та тимчасово непідконтрольних територій Донецької та Луганської областей: 050-550-54-11; 0 800 504 425. Консультативні телефонні лінії працюють протягом вступної кампанії в робочі дні з 9:00 до 18:00.

Як повідомляв Житомир.info, станом на 18 липня до вищих навчальних закладів Житомира подали заяви на вступ більше 8 тисяч абітурієнтів. У перший день вступної кампанії абітурієнтам не вдалося подати документи – електронна база «лягла».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі