Місто

Міськвиконком хоче скасувати цілодобовий режим роботи двох автозаправок у Житомирі, які належать одеситам

27 липня 2016, 13:40

Влада Житомира хоче скасувати цілодобовий режим роботи двох автозаправок у Житомирі, які належать підприємству з Одеської області.

Відповідний проект рішення виконкому опублікований на сайті міської ради 27 липня.

«Розглянувши заяви суб’єктів господарської діяльності, відповідно до ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15.06.06  № 833 (зі змінами та доповненнями), Правил роботи закладів (підприємств) ресторанного господарства, затверджених наказом Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України від 24.07.02 № 219 (зі змінами та доповненнями) та на виконання рішення виконавчого комітету  Житомирської міської ради  від 16.10.13 № 491 «Про затвердження Положення  про порядок встановлення режиму роботи об’єктів  торгівлі, закладів ресторанного господарства та сфери послуг на території м. Житомира» (далі - Положення), виконавчий комітет міської ради вирішив скасувати встановлений режим роботи об’єктів торгівлі, закладів  ресторанного господарства  та сфери послуг в нічний час на території м. Житомира відповідно до п. 4.1.1 розділу 4 Положення згідно з додатком», - зазначається у проекті рішення.

В додатку – дві адреси автозаправних станцій, які належать ТОВ «Арегва Техно» (Одеська обл., Саратський р-н, с. Зоря): вул. Черняховського, 107 (нова назва – вул. Чуднівська) та майдан Смолянський, 7. Дозвіл на цілодобовий режим роботи був наданий рішенням виконавчого комітету від 19.08.2015 року.

Як повідомляв Житомир.info, на засіданні міськвиконкому 20 липня не погодили надання дозволу на цілодобову торгівлю одному з кіосків на вул.Перемоги, 52.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі