Події

Злочинна група у Житомирській області виготовляла та продавала держлісгоспам фальсифіковане паливо

4 August 2016, 11:40

В Овручі Житомирської області злочинна група організувала підпільне виготовлення та реалізацію державним лісгоспам фальсифікованого дизельного палива.

Про це Житомир.info повідомила прес-група УСБ України в Житомирській області.

«До протиправної оборудки було залучено п’ятеро жителів Житомирщини і Києва – керівник приватного підприємства, на території якого був облаштований незаконний цех, та його підлеглі (серед них два бухгалтера і технічні працівники). Підпільне міні-підприємство ділки облаштували у місті Овруч на території нафтобази, де в кустарних умовах виготовляли дизельне пальне шляхом змішування продуктів нафтопереробки. Потужність підпільного цеху дозволяла щотижня виготовляти 50-70 тонн фальсифікованого дизпалива. Низька собівартість фальсифікату гарантувала зловмисникам перемогу у відкритих торгах із закупівель пального для низки лісогосподарств Житомирщини і Рівненщини», – йдеться в повідомленні.

Правоохоронці затримали ділків безпосередньо при виготовленні фальсифікату.

«Під час обшуків офісних приміщень комерсантів у Овручі та Києві вилучено «чорну бухгалтерію», де зафіксовано, через які саме підприємства та в яких обсягах реалізовувався підакцизний товар, півтора десятка печаток фіктивних підприємств, які фігурували у ланцюгу легалізації дизпалива, та майже 300 тисяч гривень конвертованої готівки», – повідомила прес-служба.

У рамках кримінального провадження за ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України тривають першочергові слідчі дії.

Як повідомляв Житомир.info, у березні 2016 року у Житомирській області податківці з поліцейськими «накрили» нелегальну врізку у нафтопровід «Дружба».

Фото прес-групи УСБ України в Житомирській області

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі