Україна

Чернівці переймають естафету львівського сміття

9 August 2016, 09:13

Чернівецька влада уклала з мерією Львова угоду про прийняття майже тисячі тонн відходів на місцеве сміттєзвалище. Діятиме вона до кінця 2016 року.

Про це заявив на брифінгу в понеділок міський голова Чернівців Олексій Каспрук.

"Вимушений був прийняти таке рішення. Я переконаний, що в Україні не має бути розділення на "ми" і "вони"... Допомагаємо ми не безкоштовно. Комунальне підприємство отримає кошти. В нас немає такої біди, як у Львові, об’єм цього сміття не має такого значення для сміттєзвалища", - сказав Каспрук.

До кінця року Чернівці приймуть зі Львова 830 тонн сміття. Це дорівнює триденному об'єму відходів обласного центру.

Міський голова каже, що ці обсяги сміттєзвалище Чернівців зможе прийняти без шкоди довкіллю. За це львів'яни сплачуватимуть певну суму коштів. Вже отримано 105 тис. грн попередньої оплати.

Також Каспрук поінформував, що Львову з утилізацією сміття допомагають й інші українські міста.

Тим часом чернівецька влада вже почала розглядати пропозиції компаній щодо дегазації місцевого сміттєзвалища та утилізації відходів.

Як відомо, раніше мер Львова Андрій Садовий повідомив, що третину сміття з Грибовицького сміттєзвалища у Львовів вивезуть до Києва.

Детальніше про ситуацію зі сміттям у Львові читайте у матеріалі УП "Завал Садового. Чому Львів потрапив у сміттєвий колапс" та інтерв'ю Садового на УП.

Укрінформ

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі