Україна

Працівників «Укрпошти» підозрюють у «відмиванні» 22 мільйонів

10 August 2016, 14:13

 Прокуратура Кіровоградської області та управління облСБУ виявили факти відмивання коштів службовцями ДП "Укрпошта", попередня сума збитків - близько 22 мільйонів гривень.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури Кіровоградської області.

"Перевіряється причетність службовців Кіровоградської дирекції УДППЗ "Укрпошта", які діяли в інтересах одного із приватних підприємств Києва, до проведення конвертації безготівкових коштів у готівку шляхом оформлення фіктивних грошових переказів на підставних осіб", - зазначено у повідомленні.

За даними відомства, упродовж 2 місяців київським підприємством, за сприяння службовців Кіровоградської дирекції Укрпошти здійснено оформлення поштових грошових переказів на півсотні громадян.

"У подальшому ним же здійснено перерахування коштів зазначеним особам за нібито надання ІТ послуг. Суми таких перерахувань сягають до 100 тисяч гривень на день. За попередніми розрахунками, загальний розмір виплат становить близько 22 млн грн", - зазначили у прокуратурі.

Розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України - "зловживання владою або службовим становищем".

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі