Місто

Спеціалісти відібрали проби для дослідження якості води у житомирському гідропарку

12 August 2016, 15:25

 

Станом на 12 серпня за результатами лабораторних досліджень вода на дорослому та  дитячому   пляжах в районі житомирського гідропарку відповідає нормам.

Про це Житомир.info повідомив Житомирський міськрайонний відділ Державної установи «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України».

 «З метою якісного та оперативного інформування громадян, Житомирським міськрайонним відділом ДУ «ЖОЛЦ МОЗ У» щотижнево проводиться моніторинг якості води відкритих водойм, які використовуються з рекреаційною метою на відповідність санітарних норм. Станом на 12.08.2016р. відібрано та досліджено 12 зразків води, в т.ч. 4 проби із р.Тетерів на «дорослому» та «дитячому» пляжах в районі Гідропарку та 8 з питних фонтанчиків на санітарно-хімічні та мікробіологічні показники. Відхилень за даними показниками не виявлено. Моніторинг стану якості водойм, які використовуються з рекреаційною метою продовжується», – йдеться в повідомленні.

Як повідомляв Житомир.info, на початку серпня житомирські спеціалісти перевірили якість води в річці Тетерів та у фонтанчиках на території гідропарку.

Житомир.info

 

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі