Політика

Житомирський депутат хоче, щоб Польща вибачилася перед українцями за «геноцид на Волині»

17 серпня 2016, 09:50

Депутат Житомирської міськради від ВО «Свобода» хоче, щоб Польща вибачилася перед українцями за нібито «геноцид на Волині».

Суб’єктом подання проекту рішення «Про звернення Житомирської міської ради щодо Резолюції Сейму Республіки Польща про визнання подій 1943-45 років на Волині геноцидом» є депутат міської ради Олег Черняхович. Проект рішення сесії міськради опублікований на сайті Житомирської мерії 16 серпня.

«Розглянувши звернення депутата Черняховича О.В. від 08.08.2016р., відповідно до статей 25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:

1. Підтримати текст звернення та направити його Президенту України Петру Порошенку, Прем’єр-міністру України Володимиру Гройсману, голові Верховної Ради України Андрію Парубію, що додається.

2. Опублікувати текст звернення на офіційному сайті міської ради і в засобах масової інформації», – йдеться у проекті рішення.

Як повідомляв Житомир.info, у Житомирі на вулиці Театральній біля костьолу замість Яна Падеревського хочуть встановити пам’ятник Архангелу Михаїлу. Ініціатором проекту є депутат Житомирської міської ради Олег Черняхович.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі