Місто

Житомирські депутати можуть дозволити Світлані Півоваровій приватизувати ЖЕК №8

17 серпня 2016, 13:59

На засіданні бюджетної комісії Житомирської міськради 16 серпня депутати дозволили не виокремлювати питання приватизації приміщення приватного ЖЕКу №8, яким керує колишня начальниця управління житлового господарства міськради Світлана Півоварова.

Про це 16 серпня на своїй сторінці у Facebook написав член бюджетної комісії, депутат від БПП Іван Фурлет.

«Зненацька на бюджетній комісії 9-ма голосами включили з окремого додатку до всіх на приватизацію об'єкт для ПП ЖЕК 8 #‎Півоварова. 2 проти - Фурлет, Шевченко, 1 утримався», - написав Фурлет.

У коментарі нижче депутат зазначив, що утримався Віктор Брокарєв - депутат від ВО «Свобода».

У коментарі Житомир.info 17 серпня Іван Фурлет розповів, що питання приватизації будівлі ЖЕКу Півоварової мало виноситися на сесію окремим питанням, однак його було внесено в загальний перелік.

«Власне, відбулася комісія, наприкінці якої Василь Карімович (Кучик, депутат від Опоблоку, заступник голови бюджетної комісії – ред.) зініціював, а Юрій Володимирович (Мойсеєв, депутат міськради, голова бюджетної комісії) поставив на голосування питання щодо включення в загальний список об’єкту, який має бажання приватизувати КП ВЖРЕП №8, директором якого є Світлана Півоварова. На попередній бюджетній комісії за цей об’єкт було проголосовано і включено як окремий додаток. Тобто, на сесії передбачалося голосування окремими додатками, і відповідно об’єкт Світлани Іванівни мав голосуватися окремо. Зараз його включили в окремий список, відповідно, є ризик того, що окремо за ним проголосувати не вдасться, і це підвищує шанси Світлани Іванівни все-таки приватизувати це приміщення, про яке іде мова. Це адміністрація приватного ЖЕКу №8. Вона нібито зробила його поліпшення і відповідно отримала право подати заявку на приватизацію. Зараз вона орендує це приміщення», - розповів депутат.

Зі слів депутата, з 11 присутніх членів бюджетної комісії питання не підтримали троє.

Голова бюджетної комісії Юрій Мойсєв не вважає включення в загальний список питання приватизації ЖЕКу Півоварової дерибаном комунального майна – про це він сказав у коментарі Житомир.info.

«Василь Карімович (Кучик) запропонував включити даний об’єкт в загальний перелік об’єктів, так як він ніяким чином не відрізняється від інших об’єктів, і попросив не переходити на особистості, так як ви знаєте, що мова йде про Світлану Іванівну Півоварову. Мовляв, є об’єкт, є поліпшення згідно законодавства зроблене. Ми виїжджали, дивилися, там дійсно є поліпшення: замінені вікна і підлога, зроблений внутрішній ремонт, обшита стеля. По законодавству, потрібно зробити поліпшення не менше, ніж на 25% вартості майна при його оренді. Крім того, депутати фракції Опозиційного блоку в міській раді засвідчили, що вони підтримують цю рекомендацію і просять включити даний об’єкт в загальний перелік. Я як голова комісії поставив це питання на голосування, і 8 членів комісії його підтримали. У соцмережах я зазначав, що від надання депутатам дозволу на приватизацію до власне приватизації має бути пройдено 6 кроків. Мова йде про адміністративне приміщення приватного ЖЕКу №8 на вул. Київській, 55 площею близько 120 кв. м, воно виходить у двір будинку.  Дерибан – це коли ми продамо це приміщення за копійки. Я сподіваюся, що буде нормальна адекватна оцінка, ми зможемо продати це приміщення за ринковою ціною, кошти підуть в бюджет, і ми за ці гроші щось зможемо зробити для громади нашого міста. Я однозначно буду проти, якщо це буде продаватися за, скажімо, 100 долларів за квадратний метр, і підтримаю, якщо йтиметься про ціну в 300-500 долларів за кв. м», - зазначив Мойсеєв.

Як повідомляв Житомир.info, у березні 2016 року ЖЕК Світлани Півоварової дезінформував житомирян щодо створення ОСББ. У липні 2016 року петиція про виключення Півоварової з Житомирського міськвиконкому менш ніж за добу набрала більше 40% голосів - мер назвав такий результат «накруткою голосів».

Іван Фурлет (зліва) і Дмитро Ткачук

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі