Місто

Житомирянам нагадують про перший Космічний напівмарафон, корпоративні команди запрошують реєструватися

19 серпня 2016, 11:07

Житомирян, гостей міста та спортсменів країни запрошують 4 вересня 2016 року взяти участь у першому в історії міста Космічному напівмарафоні. Захід присвячений Дню міста Житомира, яке славиться своєю космічною історією.

Організатори свята – Житомирська міська рада та Федерація легкої атлетики – обіцяють велику спортивну подію, про що розповів заступник міського голови Матвій Хренов.

«4 вересня відбудеться велике спортивне свято – з призами, забігами, конкурсами та розвагами. Взяти участь можуть діти та дорослі, навіть якщо вони і не професійні бігуни. Призів вистачить на всіх. Заходьте на сайт – реєстрація учасників уже відкрита», - зазначив посадовець.

До уваги учасників 5 варіантів забігів, серед яких дистанція, розрахована на дітей від 6 років, для корпоративних учасників, тощо. Усі маршрути прокладено через центральну, історичну та рекреаційну зони нашого космічного міста. Кожному, хто візьме участь у напівмарафоні, обіцяють безкоштовну екскурсію до музею космонавтики та сувеніри на згадку. На переможця забігу чекає головний приз – 5 тисяч гривень. Загальний призовий фонд складає 42 000 грн.

Серед 5 пакетів, доступних для участі у першому Космічному напівмарафоні, є спеціальна пропозиція для корпорацій, компаній, торгових марок та фірм. Взяти участь у забігу – чудова нагода продемонструвати згуртованість команди, показати свою компанію та зробити ненав’язливу рекламу своєї торгівельної марки. Крім того, це гарна нагода для проведення корпоративного заходу до Дня міста.

Як зазначають організатори напівмарафону, корпоративні учасники можуть використовувати свої логотипи та фірмові відзнаки.

«Два з половиною кілометри може пробігти кожна людина. Прийдіть самі, покажіть свою команду, приведіть вболівальників і розкажіть всьому місту, що є така організація чи компанія, яка не тільки вміє працювати, але ще й може похвалитися міцним корпоративним духом та згуртованістю. Це унікальний шанс для реклами», - говорить Олександр Ревнівцев, один із організаторів великого спортивного свята.

Усі подробиці заходу, положення, маршрути, пакети та реєстрація учасників за посиланням kosmomarafon.org

Долучайтеся також у групи в соціальних мережах Facebook та Вконтакті

Беріть участь та вигравайте!

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі