Україна

Міноборони відповіло "Київавтодору" щодо пошкоджених гусеницями доріг

20 серпня 2016, 12:37

 У Міністерстві оборони заявили, що повідомлення "Київавтодору" щодо руйнування армійською технікою дорожнього покриття на вулицях Києва не відповідають дійсності.

Про це 20 серпня заявили у Міноборони у відповідь на повідомлення КК "Київавтодор".

"У відповідності до існуючих вимог експлуатації, вся важка броньована техніка, яка бере участь у військовому Параді, а це танки Т-64БМ "Булат", зенітні ракетні комплекси "Бук" та дивізійні самохідні гаубиці "Мста-С" (від 36 до 45 тонн) забезпечені асфальтохідними гусеницями, які не залишають слідів на асфальтному покриті", - йдеться у повідомленні МО.

За даними відомства, інша гусенична техніка - бойові машини піхоти, десанту та полкова самохідна гаубиця 2С1 "Гвоздика" - вважаються легкою броньованою технікою, на яку, у відповідності до технічних вимог, не передбаченні асфальтохідні гусениці.

"Зазначена техніка своєю масою (від 8 до 20 тонн) не може нанести шкоду якісному асфальтному покриттю, а лише залишити сліди від гусениць, які зникають після руху автомобільного транспорту. Таким чином, якщо асфальтне покриття руйнується від проїзду зазначеної техніки, то проблема не в техніці, а в якості дорожнього покриття", - заявили у Міноборони. 

Як відомо, раніше у "Київавтодорі" заявили, що на ділянках вулиць Києва, де проходить військова техніка, яку готують до параду, масово руйнується асфальтобетонне покриття
 
 
 
 
 

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі