Влада

На полігоні під Житомиром Муженко перевірив, як готують операторів безпілотників

22 August 2016, 12:56

Під Житомиром на загальновійськовому полігоні Високомобільних десантних військ Збройних Сил України відбувся завершальний практичний етап підготовки операторів безпілотних авіаційних комплексів.

Про це 22 серпня повідомляють на сайті Міністерство оборони України.

«Особливістю навчання військовослужбовців аерозвідки було вдосконалити їх майстерність не тільки в керуванні БпАК, а й, зокрема, застосовувати його можливості для наведення та корегування вогню артилерії по виявлених цілях. В ході розвідки оператори виявляли цілі передавали розвідданні командиру артпідрозділу ВДВ, який у свою чергу виконував вогневі завдання із знищення умовного противника з пристрілюванням за допомогою БпАК. Цього ж дня проводилися демонстраційні польоти різних зразків БпАК в умовах застосування засобів радіоелектронної боротьби.

Фаховий вишкіл операторів, можливості БпАК особисто перевірив начальник Генерального штабу — Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії Віктор Муженко, спостерігали командувач ВДВ генерал-майор Михайло Забродський, командувач сухопутних військ генерал-лейтенант Сергій Попко, начальник Житомирського військового інституту ім. С.П.Корольова генерал-майор Олександр Левченко. Варто відзначити, що в ході заходу бойовим розрахункам були передані сучасні безпілотні авіаційні комплекси для застосування в АТО», – йдеться в повідомленні.

Як повідомляв Житомир.info, на полігоні під Житомиром британці навчали українських військових.

Фото з сайту Міністерства оборони України

 Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі