Культура

У День міста в Житомирі відбудеться плац-концерт і дефіле військових духових оркестрів

29 August 2016, 17:10

У рамках відзначення 1132-ї річниці від дня заснування міста Житомира 3 вересня на майдані Соборному відбудеться Всеукраїнський фестиваль військових духових оркестрів «МИ ЄДИНІ!»

Про це повідомляють на сайті Житомирської міської ради.

«Серед учасників плац-концерту та дефіле – Президентський оркестр, Академічний зразково-показовий оркестр Збройних Сил України, Оркестр Почесної варти окремого полку Президента, Військово-музичний центр Сухопутних військ ЗСУ, Зведений оркестр військового інституту телекомунікації та інформатизації ЗСУ, Центр військово-музичного мистецтва Військово-Морських Сил ЗСУ, Військовий оркестр Академії сухопутних військ ім. П. Сагайдачного, Зведений військовий оркестр військового інституту ім. С.П. Корольова та 95-ї окремої аеромобільної бригади. Загалом, очікується на 403 особи! Наші гості приїдуть до Житомира надвечір, 2 вересня, а саме гранд-дефіле оркестрів відбудеться вже наступного дня о 17:00 годині на майдані Соборному» – йдеться у повідомленні.

В якості співорганізаторів до фестивалю залучають Житомирський військовий інститут ім. С. П. Корольова, КЗ «Палац культури» Житомирської міської ради та Військово-музичне управління Збройних Сил України.

Для зручності та ефектності перегляду цього дійства, на головній сцені майдану Соборного будуть встановлені екрани та працюватимуть військові безпілотники для онлайн трансляції оркестрового шоу.

«Головною метою фестивалю є підтримання української державності, підняття авторитету Збройних Сил України у суспільстві, популяризація духової музики, підвищення її ролі у патріотичному та естетичному вихованні сучасного покоління, забезпечення духовної єдності різних верств та вікових категорій населення. Надати можливість оркестровим колективам поділитися напрацьованим досвідом та налагодити творчі зв’язки між собою. Завданням Фестивалю є популяризація військово-музичного мистецтва, сприяння вихованню підростаючого покоління на прикладі військовослужбовців Збройних Сил України, їх патріотизму, підвищенню естетичного та культурного рівня,  пропаганда національної і світової музичної культури та військово-патріотичної тематики на українських і міжнародних фестивалях», – пояснюють у мерії.

Як повідомляв Житомир.info, перший всеукраїнський фестиваль військових оркестрів відбувся в Житомирі у День міста 12 вересня 2015 року. Участь у ньому тоді брали п’ять колективів.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі