Суспільство

На Міжнародній олімпіаді з географії бронзу здобула команда українських школярів, у складі якої - житомирянин

30 серпня 2016, 11:10

Українські школярі, серед яких є житомирянин, здобули бронзову нагороду на X Міжнародній учнівській олімпіаді з географії (IESO 2016).

Про це повідомляє сайт Міністерства освіти України.

«Учень Здолбунівської загальноосвітньої школи №6 Рівненської області Максим Кіпранишин виборов бронзову медаль на змаганнях 10-ої ювілейної Міжнародної учнівської олімпіади з географії (IESO 2016), що відбулася у префектурі Міе, Японія, 20-27 серпня 2016 року. Окрім бронзової нагоди, Максим Кіпранишин посів друге місце у змаганні за найкращу презентацію дослідницького проекту. На міжнародній олімпіаді українську команду представляли учні 11-тих класів: Тетяна Торчило з Нововолинська (Волинська область), Олександра Білобровка з Тернополя, Костянтин Варварика з Житомира та Максим Кіпранишин із Здолбуніва (Рівненська область).

У X Міжнародній учнівській олімпіаді з географії взяли участь команди з 26 країн світу: Австралії, Австрії, Бангладешу, Бразилії, Індії, Індонезії, Італії, Іспанії, Німеччини, Норвегії, Португалії, Росії, Румунії, США, Таїланду, Франції, України, Чехії, Японії та інших. Програма олімпіади передбачала виконання учнями теоретичних та практичних завдань з галузей знань про географічну оболонку Землі: геосферу, гідросферу, атмосферу та астрономії. Особливістю цієї олімпіади став конкурс дослідницьких проектів, що проводився між інтернаціональними групами учнів з метою оцінки вміння працювати у складі міжнародних дослідницьких груп. Також, господарі олімпіади запропонували учням насичену екскурсійну програму, що передбачала відвідування місцевих природних пам’яток та культурних об'єктів, місцевих загальноосвітніх шкіл та вищих начальних закладів», – йдеться у повідомленні.

Як повідомляв Житомир.info, учень 10 класу Житомирської ЗОШ І – ІІІ ступенів №30 Костянтин Варварик у серпні захищатиме честь України на міжнародній учнівській олімпіаді в Токіо.

Фото з сайту Міністерства освіти України

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі