Україна

Україна ініціюватиме в Мінську всеосяжне припинення вогню на Донбасі

7 September 2016, 09:46

 Українська сторона під час засідання Тристоронньої контактної групи, яке відбудеться 7 вересня у Мінську, ініціюватиме розгляд питання про всеосяжний характер режиму припинення вогню на Донбасі.

Про це повідомив заступник голови Адміністрації президента України Костянтин Єлісєєв в ефірі проекту Радіо Свобода, Радіо Донбас.Реалії.

"Засідання Тристоронньої контактної групи у Мінську відбувається раз на два тижні, і якраз там ми хотіли б обговорити питання надання незворотного характеру режиму припинення вогню, який був оголошений за ініціативою президента України з 1 вересня цього року", – сказав Єлісєєв.

Як відомо, чергова домовленість про перемир’я з нагоди Дня знань, 1 вересня, була досягнута на переговорах Тристоронньої контактної групи наприкінці серпня. Після цього кількість обстрілів зменшилася, але повної "тиші" немає.

На лінії контакту сторін між вільною й окупованою частинами Донбасу вже багато разів проголошували режим припинення вогню, але він щоразу порушувався, в тому числі й із застосуванням важких озброєнь, що мали бути відведені.

Українська правда

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі