Влада

Кращі в 2016 році підприємці Житомирської області вирощують равликів, роблять ковбасу та папір

8 вересня 2016, 15:05

У Житомирській області підвели підсумки конкурсу «Кращий підприємець-2016».

Про це повідомляє прес-служба Житомирської облдержадміністрації.

Підприємців, які вирощують їстівних равликів, виготовляють ковбасні вироби, хліб, горілку, папір, комбікорм і багато інших речей, відзначили у трьох номінаціях. Другого вересня 2016 року кращих підприємців урочисто привітали в Житомирській облдержадміністрації. 

Нагороди вручали т. в. о. голови ОДА Ігор Гундич, перший заступник голови облради Володимир Ширми, директор департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва ОДА Олексій Шатило, - інформує прес-служба ОДА.

Підприємства-переможці у 2016 році виготовили товарів та надали послуги вже на 41 млрд грн, що на 32% більше об’ємів попереднього року, - зазначають в ОДА.

Тимчасовий керівник області наголосив, що на сьогодні влада є партнером бізнесу. В області створено Раду інвесторів – основне завдання якої усунути всі адміністративно-бюрократичні перешкоди, підтримати інвестиційну активність та захистити права інвесторів.

За вагомий внесок у розвиток підприємницької діяльності керівники фірм та компаній з районів та міст області були відзначені дипломами та сувенірами.

Офіційний сайт міста Коростень пише, що місцева фірма «Ауліка» (директор Тимощук Наталія Миколаївна), яка вирощує равликів, здобула перемогу в номінації «За інновації у малому і середньому бізнесі». Вирощені на Поліссі молюски потім експортуються до кращих ресторанів Європи.

Страва з равликів. Фото з сайту Коростеня

Так, кращими суб’єктами підприємницької діяльності Житомирської області 2016 року в трьох номінаціях стали:

1. Номінація «Кращий суб’єкт малого підприємництва»:

Сільськогосподарське фермерське господарство «Шателюк» Андрушівського району.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Мяркіс» Бердичівського району.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Файдал УА» Брусилівського району.

Приватне підприємство «Альфа-Гран» Хорошівського району.

Фізична особа - підприємець - Крейс Антоніна Петрівна Житомирського району.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Добре поле» Коростенського району.

Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю «Племзавод Коростишівський» Коростишівського району.

Товариство з обмеженою відповідальністю агрофірма «Відродження» Любарського району.

Фермерське господарство «Слава Полісся» Малинського району.

Фермерське господарство «Кавецького» Народицького району.

Фермерське господарство «Золотий нектар» Новоград-Волинського району.

Фермерське господарство «Добробут-Радчиці» Овруцького району.

Фізична особа - підприємець - Шапорда Віктор Іванович Олевського району.

Фізична особа - підприємець - Ващук Михайло Віталійович Радомишльського району.

Фермерське господарство «Щедре Полісся» Романівського району.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Ружинська будівельна кераміка» Ружинського району.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Грінтех» Пулинського району.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Юро Ламбер» Черняхівського району.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Чуднів-бекон» Чуднівського району.

Фізична особа-підприємець - Кущак Роман Георгійович м.Бердичева.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Ауліка» м.Коростеня.

Товариство з обмеженою відповідальністю «ФОРЕСТ» м.Малина.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Укрмедпак» м.Новограда-Волинського.

Фото прес-служби ЖОДА

2. Номінація «Кращий суб’єкт середнього підприємництва»:

Товариство з обмеженою відповідальністю «Андрушівський маслосирзавод» Андрушівського району.

Публічне акціонерне товариство «Мар’янівський cклозавод» Баранівського району.

Товариство з обмеженою відповідальністю «ФАКТ» Бердичівського району.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Долинівське» Брусилівського району.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Червоногранітний кар’єр» Хорошівського району.

Приватне сільськогосподарське підприємство «Восток - Запад» Ємільчинського району.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Комбікормовий завод «Константа» Житомирського району.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Омелянівський кар’єр» Коростенського району.

Спільне українсько-іспанське підприємство «ІСКОР» Коростишівського району.

Дочірнє підприємство «Малинський лісгосп АПК» Житомирського обласного комунального агролісогосподарського підприємства «Житомироблагроліс» Житомирської обласної ради Малинського району.

Приватне сільськогосподарське підприємство «Граніт» Новоград-Волинського району.

Приватне акціонерне товариство «Товкачівський гірничо-збагачувальний комбінат» Овруцького району.

Дочірнє підприємство «Олевський лісгосп АПК» Олевського району.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Сігнет Центр» Попільнянського району.

Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю «Осички» Радомишльського району.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Вівад 09» Романівського району.

Приватне сільськогосподарське підприємство «Батьківщина» Ружинського району.

Дочірнє підприємство «Червоноармійський лісгосп АПК» Житомирського обласного комунального агролісогосподарського підприємства «Житомироблагроліс» Житомирської обласної ради Пулинського району.

Підприємство з іноземними інвестиціями товариство з обмеженою відповідальністю «Даніко» Черняхівського району.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Галіївський маслозавод» Чуднівського району.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Бердичівський пивоварний завод» м. Бердичева.

Іноземне підприємство «Євроголд Індестріз Лтд.» м. Житомира.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Торговий Дім Коростенський завод теплотехнічного обладнання» м. Коростеня.

Публічне акціонерне товариство «МАЛИНСЬКА ПАПЕРОВА ФАБРИКА-ВАЙДМАНН» м. Малина.

Приватне акціонерне товариство виробничо-комерційна фірма «Леся» м. Новограда-Волинського.

Фото прес-служби ЖОДА

3. Номінація «Кращий суб’єкт господарювання публічного сектору економіки»:

Комунальне підприємство «Дитячий оздоровчий заклад «Чайка» Андрушівської районної ради» Андрушівського району.

Державне підприємство «Баранівське лісомисливське господарство» Баранівського району.

Державне підприємство «Бердичівське лісове господарство» Бердичівського району.

Державне підприємство «Ємільчинське лісове господарство» Ємільчинського району.

Державне підприємство «Житомирське лісове господарство» Житомирського району.

Дочірнє підприємство «Коростишівський лісгосп АПК» Житомирського обласного комунального агролісогосподарського підприємства «Житомироблагроліс» Житомирської обласної ради Коростишівського району.

Державне підприємство «Лугинське лісове господарство» Лугинського району. 

Державне підприємство «Народицьке спеціалізоване лісове господарство» Народицького району.

Державне підприємство «Городницьке лісове господарство» Новоград-Волинського району.

Державне підприємство «Овруцький спецлісгосп» Овруцького району.

Державне підприємство «Білокоровицьке лісове господарство» Олевського району.

Державне підприємство «Попільнянське лісове господарство» Попільнянського району.

Державне підприємство «Радомишльське лісомисливське господарство» Радомишльського району.

Дочірнє підприємство «Дзержинський лісгосп АПК» Житомирського обласного комунального агролісогосподарського підприємства «ЖИТОМИРОБЛАГРОЛІС» Житомирської обласної ради Романівського району.

Міське комунальне виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство №7 м. Бердичева.

Державне підприємство «Житомирський лікеро-горілчаний завод» м. Житомира.

Виробничий підрозділ «Коростенська дирекція залізничних перевезень» регіональної філії «Південно-західна залізниця» публічного акціонерного товариства «Українська залізниця» м. Коростеня.

Державне підприємство «Малинське лісове господарство» м. Малина.

Публічне акціонерне товариство «Новоград-Волинський хлібозавод» м. Новограда-Волинського.

Як повідомляв Житомир.info, у 2015 році конкурс «Кращий підприємець» мав 13 номінацій

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі