Політика

Ляшко погрожує позбавити «радикала» Раковича мандату депутата Житомирської міськради

8 вересня 2016, 16:27

 Позбавити мандату депутата Житомирської міської ради Олександра Раковича погрожує нардеп і лідер Радикальної партії Олег Ляшко.

Про це нардеп написав на своїй сторінці у Facebook.

«Олександр Ракович звільнений мною з посади голови Житомирської міської організації РПЛ і виключений з лав нашої партії за грубе порушення Статуту Радикальної партії, невиконання рішень керівництва партії, відірваність від громадян та ігнорування їх проблем, вирішення власних корупційних схем під прикриттям депутатського мандату. У жовтні, коли запрацює норма закону про імперативний мандат, ми позбавимо цього відщепенця мандату депутата Житомирської міської ради. Я вимагаю від усіх членів Радикальної партії безумовного виконання Статуту партії, рішень керівництва партії і неупинну роботу з громадянами. Всі, хто відірветься від народу, вирішуватиме особисті корупційні питання, зловживаючи депутатським мандатом, будуть мною рішуче вигнані з лав Радикальної партії - партії народної перемоги», – написав нардеп Ляшко.

Нагадаємо, житомиряни зможуть відкликати новообраних депутатів та голів міських рад.

Як повідомляв Житомир.info, генеральний директор ТОВ «Полісся-Продукт» Олександр Ракович у жовтні минулого року розповідав про свій бізнес. Також  у 2015 році Ракович на місцевих виборах був обраний депутатом міської ради від Радикальної партії Олега Ляшка.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі