Економіка

З вересня пенсіонерам, які перестали працювати у 2016 році, субсидію нараховуватимуть за новими правилами

12 вересня 2016, 12:32

8 вересня 2016 року Кабінет Міністрів України прийняв рішення, відповідно до якого пенсіонерам, які перестали працювати у цьому році і не мають інших доходів, крім пенсії, при розрахунку розміру субсидії не будуть враховувати дохід за весь минулий рік, а брати до уваги лише розмір щомісячної пенсії.

Про це заявив Міністр соціальної політики Андрій Рева, - інформує 12 вересня прес-служба Житомирської обласної державної адміністрації.

За його словами, цим рішенням Уряд відреагував на чисельні звернення українців, які у 2015 році працювали і отримували заробітну плату, або, скажімо, зарплату і пенсію, а у 2016 році з тих чи інших причин залишили роботу і отримують єдиний вид доходу – пенсію.

«У людей це викликало нерозуміння, чому беруться до уваги їх доходи, які не відповідають сьогоднішньому дню. Мовляв, чому при розрахунку розміру субсидії у 2016 році враховується дохід за весь 2015 рік, якого в реальності у людини сьогодні немає. Тому прийнято соціально справедливе рішення – піти назустріч пенсіонерам в той час, як їх доходи знизилися у порівнянні з минулим роком», – зазначив Андрій Рева.

Дане рішення ухвалено на засіданні Уряду 8 вересня 2016 року і найближчим часом вступить у дію. Таким чином, усім непрацюючим пенсіонерам, які звернуться за призначенням житлових субсидій з вересня цього року, субсидія буде призначена за новими правилами – виходячи лише з розміру щомісячної пенсії, а не сукупного доходу за весь 2015 рік, - інформують в ОДА.

Як повідомляв Житомир.info, у червні 2016 року Уряд пообіцяв індивідуальний підхід щодо розрахунку розміру субсидій. У грудні 2015 року середній розмір субсидії на одну сім’ю в Житомирської області склав 1027,1 грн.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі