Влада

НАБУ попереджає про шахраїв, які можуть діяти від імені антикорупційного бюро

14 вересня 2016, 18:03

Національне антикорупційне бюро попереджає про шахраїв, які можуть представлятися співробітниками НАБУ.

«Поки НАБУ розслідує резонансні справи й намагається зламати корупційні схеми аби повернути до бюджету гроші, фактично вкрадені у платників податків, дехто пробує використати добре ім’я Бюро у власних інтересах. Останнім часом фіксуємо факти з появи в різних містах України так званих «псевдоНАБУ», які жодного відношення до Бюро не мають. Це групи людей, які можуть видавати себе за представників НАБУ й чинити тиск на громадян та бізнес», - йдеться у повідомленні.

НАБУ дає поради, як уникнути пастки шахраїв:

• Увага до назви. В Україні діють громадські організації, назви яких частково або повністю дублюють назву Національного антикорупційного бюро України. Однак представники цих громадських структур за будь-яких обставин не можуть представляти інтереси НАБУ, виступати від його імені, здійснювати будь-які оперативно-розшукові заходи тощо. ЦЕ НЕЗАКОННО!

• Вимагайте документи. Всі детективи та оперативні працівники НАБУ мають службові посвідчення у вигляді пластикової картки та жетона. Номер жетону та картки можуть бути різними, але кожен із цих документів має свої характерні особливості – як на фото.

«Якщо вам стали відомі факти, коли сторонні особи діють від імені НАБУ, просимо негайно повідомляти про них за номером безкоштовної телефонної лінії: 0-800-503-200», - наголошують в Національному антикорупційному бюро.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі