Місто

У Житомирі планують встановити ще 20 нових зупинок громадського транспорту

15 September 2016, 11:13

У Житомирі планують встановити ще 20 нових зупинок громадського транспорту, на придбання яких з міського бюджету витратили 500 тис. грн.

Про це у коментарі Житомир.info 15 вересня розповів заступник Житомирського міського голови Дмитро Ткачук.

«Ми планували придбання і встановлення 20-ти зупинок. От уже відбувся тендер, укладена угода на їх виробництво. Тобто ми виставляли придбання 20-ти зупинок на ProZorro (там дотендерна сума). Відбулася закупівля, чекаємо поставку. На це витрачено 500 тис. грн. Архітектура (департамент містобудування та земельних відносин міськради, – ред.) зараз погоджує адреси прив’язки і ми оприлюднимо їх. Зокрема ми пропонували частково замінити старі, бетонно-металеві, зупинки, стан яких доволі плачений і, до того ж, вони вже не мають привабливого вигляду. Також частково планували встановити їх у центральній частині міста, де зупинок узагалі немає. Були ще нюанси: бачте, зараз тривають ремонти вулиць, то треба було трошки змістити, бо була «нестиковка» за двома адресами. Думаю, додаток до проекту рішення прикріплять найближчими днями», – пояснив заступник мера.

За його словами, це будуть зупинки українського виробництва, виготовлені з металу та скла. Зовні ці конструкції відповідатимуть уже визначеному в місті архетипу, але версія їх буде дещо спрощеною.

«Вони подібні до тих, які вже встановленні в місті, але трошки спрощена версія для того, щоб зекономити бюджет. У минулому році за півмільйона було виготовлено сім зупинок. Цього року вирішили спростити версію, щоб зробити їх більше. Поки не визначено дати, коли почнеться встановлення зупинок, бо вони ще не прийшли від постачальника. Тому термін виконання робіт важко планувати, коли ще немає матеріалів. За два тижні вони вже мають бути», – уточнив Ткачук.

Як повідомляв Житомир.info, на початку березня 2016 року в Житомирі почали встановлювати сім нових європейських зупинок.

Житомир.info

 

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі