Місто

Після дводенного відключення води у Житомирі по вулиці Небесної Сотні прорвало трубу

19 вересня 2016, 14:14

Внаслідок відновлення водопостачання після дводенного відключення води проблемні ділянки житомирської водопровідної мережі дали про себе знати. Зокрема, з восьмої ранку 19 вересня по вулиці Небесної Сотні, розповідають місцеві, вода лилась рікою.

«Я прийшла на восьму годину, то річка бігла. У прямому розумінні річка бігла. Там взагалі далі фонтан бив, а навколо бігла вода. Тут люди ходили, набирали воду у взуття», - розповідає Ольга Петровська.

Перехожі кажуть: всьому виною – старі іржаві труби.

«Місту років багато, а от хто цю сантехніку коли міняв, ніхто й не знає», - каже Григорій.

На місці прориву вже працюють робітники аварійної служби водоканалу. Тут і бурильна з екскаватором, і машина для відкачування води. Працівники аварійної служби діляться: до вечора планують відновити водопостачання в районі Житнього ринку та відремонтувати пошкоджену ділянку.

«Копати будемо та знешкоджувати прорив - і все», - відповідає працівник аварійної служби Юрій Литвинчук.

У Житомирському водоканалі заспокоюють: такі локальні прориви труб - загальноприйнята норма.

«Після таких робіт зупинки подачі води на місто в певний час біля трьох діб після запуску насосних агрегатів, заповнення мережі, такі слабкі місця виникають. Це така загальна практика, і ми їх усовуємо, ці аварії. Я думаю - це буде декілька днів, у нас по місту працює 5 - 6 аварійних бригад, і ми їх в максимально швидкий термін виконаємо», - заспокоює головний інженер КП «Житомирводоканал» Федір Гуйван.

Головний інженер запевняє, що за дві доби працівники водоканалу встигли провести заплановані ремонтні роботи на водопровідних мережах на 99 %.

«Ми все задумане виконали, всі роботи. І по насосним станціям, по мережам ми провели заміну магістральних засувок, по каналізаційним мережам. Там, де не можна було  зробити промивку, ми також виконали, де потрібно було зробити ремонт залізобетонних лотків - ми це все зробили на 99 %», - запевняє Федір Гуйван.

У Житомирському водоканалі повідомляють, що зараз вода надходить до всіх користувачів. Проблеми із тиском подачі води виникають лише у віддалених районах міста, по вулицям Саєнка, Княгині Ольги та Промислової.

Як повідомляв Житомир.info, 16 вересня Житомирський водоканал перекрив воду для прочищення мереж. Директор водоканалу переконував, що систему водопостачання ремонтують цілодобово.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі