Події

У Житомирській області суд скасував рішення, за яким підприємство незаконно отримало право власності на гуртожиток

26 September 2016, 17:20

Позицію прокуратури Житомирської області щодо незаконності оформлення права власності та відчуження приміщення гуртожитку площею 593 м2, що у місті Баранівці, підтримано Рівненським апеляційним господарським судом та залишено у силі рішення суду першої інстанції про повернення нерухомого майна державі.

Про це Житомир.info повідомила прес-служба прокуратури Житомирської області.

«Під час приватизації колективного підприємства зазначений гуртожиток вилучено з переліку майна, включеного до статутного фонду новоствореного ВАТ як будівлю, яка, відповідно до Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду», не підлягає приватизації. Таким чином, державне майно, яке не увійшло до статутного капіталу новоствореного ВАТ, передано товариству на баланс. Однак виконавчий комітет Баранівської міської ради у 2005 році протиправно оформив право власності на будівлю гуртожитку за ВАТ, яким у подальшому неправомірно продано приміщення гуртожитку приватному виробничо-комерційному підприємству», – йдеться у повідомленні.

За позовом прокуратури області господарським судом Житомирської області визнано незаконним та скасовано рішення виконкому Баранівської міськради щодо оформлення права власності на будівлю гуртожитку, а свідоцтво про право власності на будівлю – недійсним.

«Також судом визнано право власності на нерухомість за державою в особі регіонального відділення Фонду держмайна України. Позицію прокуратури підтримано судом апеляційної інстанції. Відтак, приміщення площею майже 600 м2. буде повернуто до державної власності,» – уточнюють у прокуратурі.

Як повідомляв Житомир.info, у селі Листвин Овруцького району Житомирської області амбулаторії загальної практики сімейної медицини незаконно здавали в оренду частину приміщення місцевого дитсадка.

Житомир.info

 

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі