Місто

У Житомирі на Покрову готуватимуть гарбузову кашу та вітатимуть військових з Днем захисника України. План заходів

3 October 2016, 10:41

У Житомирі на Покрову та День захисника України буде концерт та ярмарок ковалів.

Проект рішення виконавчого комітету «Про організацію та проведення заходів з нагоди відзначення Дня Українського козацтва, Свята Покрови та Дня Захисника України в місті Житомирі» 3 жовтня опублікований на сайті Житомирської мерії.

«З метою гідного вшанування пам’яті та героїчних вчинків усіх тих, що берегли та захищають кордони нашої держави, з метою сприяння розвитку народної творчості і відродження національних традицій, національно-патріотичного та естетичного виховання сучасного покоління, пропагування мистецьких здобутків української нації, належної підготовки та відзначення Дня Українського козацтва, Свята Покрови та Дня Захисника України в місті Житомирі, відповідно до рішення Житомирської міської ради від 21.07.2016 № 268 «Про внесення змін до Комплексної цільової програми розвитку культури міста Житомира на 2015-2017 роки» та статті 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Організувати та провести 10 - 14 жовтня 2016 року відзначення Дня Українського козацтва, Свята Покрови та Дня Захисника України в місті Житомирі.

2. Затвердити план проведення заходів з нагоди відзначення Дня Українського козацтва, Свята Покрови та Дня Захисника України в місті Житомирі згідно з додатком.

3. Зобов’язати:

3.1 управління культури, Житомирський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міської ради організувати проведення свята у встановлені строки та провести видатки згідно з наданими рахунками в межах бюджетних призначень;

3.2 управління освіти міської ради забезпечити покладання квітів на Смолянському військовому кладовищі до могил загиблих військових в зоні АТО;

3.3 управління житлового господарства та комунального господарства міської ради спільно з комунальним спеціалізованим ремонтно-будівельним підприємством «Зеленбуд» Житомирської міської ради забезпечити належний санітарний стан в місцях проведення заходів, облаштування території Замкової гори біотуалетами та сміттєзбиральними засобами;

3.4 управління охорони здоров’я міської ради звернутися до департаменту охорони здоров’я Житомирської обласної державної адміністрації для чергування автомобіля швидкої та невідкладної медичної допомоги в місцях проведення святкових заходів;

3.5 департамент економічного розвитку міської ради забезпечити організацію 14 жовтня 2016 року виїзної торгівлі на Замковій горі без права реалізації підакцизних товарів та обмежити реалізацію напоїв у скляній тарі;

3.6 управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради забезпечити організацію та взаємодію із запобігання виникнення надзвичайних ситуацій під час проведення заходів;

3.8 управління транспорту і зв’язку міської ради забезпечити перекриття та координацію дорожнього руху;

3.9 управління по зв’язках з громадськістю міської ради організувати розміщення соціальної реклами, інформувати населення міста через засоби масової інформації про хід підготовки та проведення заходів з нагоди відзначення Дня Українського козацтва, Свята Покрови та Дня Захисника України в місті Житомирі.

4. Запропонувати:

4.1. Житомирському відділу поліції Головного управління Національної Поліції України у Житомирській області забезпечити охорону громадського порядку в місцях проведення заходів.

4.2. Управлінню патрульної поліції в місті Житомирі забезпечити часткове перекриття та координацію дорожнього руху під час проведення урочистих заходів згідно плану.

4.3. Житомирському міському відділу управління ДСНС України у Житомирській області забезпечити перевірку та дотримання правил техногенної та пожежної безпеки, забезпечити чергування пожежної та спеціальної техніки.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Хренова М.В», – йдеться у проекті рішення.

Як повідомляв Житомир.info, житомирське управління культури хоче на Покрову зробити загальноміське весілля.

Про святкування Дня захисника України в 2015 році дивіться тут

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі