Влада

Павло Розенко запевняє, що в Україні не будуть підвищувати пенсійний вік, поки не збільшиться тривалість життя

5 жовтня 2016, 10:48

Ні в меморандумі з МВФ, ні в Уряді про підвищення пенсійного віку на сьогодні не йдеться.

Про це в ефірі телеканалу «UA:ПЕРШИЙ» заявив віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко – інформує Урядовий портал.

«З огляду на весь цей шум, який сьогодні знову піднімається в ЗМІ, я хочу ще раз чітко заявити: ні в меморандумі з МВФ, ні в Уряді про підвищення пенсійного віку на сьогодні не йдеться... У переговорному процесі з МВФ я щонайменше з 2005 року. Тому можу сказати, що на всіх переговорах з МВФ це питання стояло. Але ми ні в 2005, ні в 2008 році не піднімали пенсійний вік. Єдині, хто підняли пенсійний вік – це Янукович з Азаровим у 2011», - зауважив Павло Розенко.

«Наша позиція абсолютно чітка і принципова – сьогодні ми не підемо на підвищення пенсійного віку для наших співгромадян. Це питання можна буде розглядати лише у перспективі: після того, коли ми підвищимо рівень і якість життя українців, а найголовніше – різко збільшиться тривалість життя в нашій країні», - наголосив віце-прем’єр-міністр.

Як повідомляв Житомир.info, під час представлення основних макроекономічних показників бюджету на 2017 рік, прем’єр-міністр Володимир Гройсман повідомив, що Уряд передбачає зростання соціальних стандартів.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі