Економіка

Розенко пояснив, як можна отримати субсидію, маючи борг за житлово-комунальні послуги

6 жовтня 2016, 11:42

Субсидію можна отримати навіть за наявності боргу за житлово-комунальні послуги, при цьому узгодивши графік погашення заборгованості.

Про це в ефірі телеканалу «Еспресо.TV» заявив віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко – інформує прес-служба віце-прем’єра.

«Якщо людина не може самостійно заплатити за житлово-комунальні послуги, вона повинна скористатися системою субсидій і держава частину заплатить за неї.  Субсидію можна отримати навіть маючи борг за житлово-комунальні послуги. Безумовно, при цьому потрібно узгодити графік погашення боргу, але субсидія все одно буде надана», - сказав він.

Віце-прем'єр-міністр також зазначив, що зі скаргами на якість житлово-комунальних послуг потрібно звертатися до місцевих органів влади, оскільки комунальні підприємства, які є постачальниками відповідних послуг, підпорядковуються місцевій владі.

«Потрібно звертатися до міської влади, до органів місцевого самоврядування, які контролюють діяльність підприємств, які надають послуги. Якщо місцева влада не захоче допомагати, то потрібно робити відповідні висновки і на наступних виборах обрати тих, хто буде відстоювати інтереси громади», - зауважив Розенко.

Нагадаємо, Житомир поряд з найбільшими містами України потрапив у пілотний проект Міністерства соціальної політики щодо сучасного програмного забезпечення по нарахуванню субсидій.

Як повідомляв Житомир.info, у серпні 2016 року житлову субсидію отримали 46% домогосподарств Житомирської області, середній розмір субсидії на житлово-комунальні послуги склав 92,37 грн.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі