Україна

У Пентагоні заявляють про високу ймовірність війни з Росією

7 October 2016, 09:59

 Начальник штабу американських сухопутних військ Марк Міллі на семінарі в Пентагоні заявив про високу ймовірність масштабної війни між Сполученими Штатами Америки та Росією.

Про це з посиланням на The Independent пише Liga.net.
Міллі сказав, що такий військовий конфлікт "практично гарантований".
Заступник начальника штабу армії США Джозеф Андерсон заявив, що Америка стикається із загрозою з боку агресивно налаштованих держав. "На кого це схоже? На Росію?" - сказав він
Командування військ США відзначило, що є також висока ймовірність конфлікту з Китаєм.
Як сказав генерал Вільям Хікс, технологічні досягнення Росії і Китаю змусили США підготуватися до насильства, якого армія Сполучених Штатів не бачила з часів війни в Кореї.
Генерал вважає, що звичайний конфлікт в найближчому майбутньому буде смертоносним і швидким.
Раніше Росія виступила з непрямою погрозою збивати американські літаки в Сирії, якщо ті будуть здійснювати удари по військах влади президента Сирії Башара аль-Асада, союзника Москви.
Як відомо, на початку вересня США і Росія домовилися про перемир'я в Сирії, яке протрималося лише тиждень. На тлі запеклих боїв за Алеппо США оголосили про припинення переговорів з Москвою.
Разом з тим в США продовжують розглядати недипломатичні способи припинення війни в Сирії, всупереч попередженню, що надійшов від російської сторони про наслідки ударів по позиціях сирійської армії.

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі