Місто

На будівлі житомирської школи хочуть встановити меморіальну дошку бійцю 30-ї бригади Юрію Амельчакову

11 жовтня 2016, 17:02

На будівлі житомирської школи №21 хочуть встановити меморіальну дошку бійцю 30-ї бригади Юрію Амельчакову.

Проект рішення виконкому «Про надання згоди Житомирській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 21 на встановлення меморіальної дошки Амельчакову Юрію Юрійовичу» опублікований 11 жовтня на сайті Житомирської мерії.

«Розглянувши звернення Житомирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 21 про надання згоди на встановлення меморіальної дошки Амельчакову Юрію Юрійовичу, старшому лейтенанту 30-й окремої механізованої бригади Збройних Сил України, який загинув 31.07.2014 року при виконанні своїх військових обов’язків в зоні проведення антитерористичної операції в районі села Маринівка Шахтарського району Донецької області, на фасаді будівлі Житомирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 21 по вулиці Святослава Ріхтера, 6-а, відповідно до статей 10, 21 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Надати згоду Житомирській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 21 на встановлення меморіальної дошки, присвяченої пам’яті Амельчакова Юрія Юрійовича, на фасаді будівлі школи по вулиці Святослава Ріхтера, 6-а в місті Житомирі.

2. Житомирській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 21:

2.1 до встановлення меморіальної дошки ескіз її погодити в департаменті містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради;

2.2 здійснити встановлення даної меморіальної дошки відповідно до вимог чинного законодавства України, державних стандартів, норм і правил;

2.3 взяти на баланс та утримання меморіальну дошку, присвячену пам’яті Амельчакова Ю.Ю.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків», – йдеться у проекті рішення.

Нагадаємо, у Житомирі збираються встановити меморіальні дошки загиблим військовослужбовцям Олександру Залізку й Артему Стриженку та спочилому президенту Польщі Леху Качинському.

Як повідомляв Житомир.info, 21 серпня 2015 року у Житомирі провели в останню путь Юрія Амельчакова, який загинув біля Степанівки.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі