Події

У Житомирській області знову зафіксували спалах гепатиту – захворіли учні спецшколи-інтернату

25 жовтня 2016, 12:04

 У Кмитівській спецшколі-інтернаті Коростишівського району Житомирської області зафіксований спалах вірусного гепатиту А.

Про це 25 жовтня повідомив прес-центр управління охорони здоров’я Житомирської облдержадміністрації.

«За оперативним первинним повідомленням Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області, серед учнів Кмитівської спецшколи-інтернату Коростишівського району зафіксовано спалах вірусного гепатиту А», - інформує прес-центр.

Фахівці повідомляють, що при проведенні епідеміологічного розслідування в осередку контактних дітей обстежили на Ig M до HAV (антитіла до вірусу гепатиту А) по класах, в результаті чого було виявлено та госпіталізовано ще 17 хворих.

«Захворювання перебігає в легкому (5 осіб) та середньому (12 осіб) ступенях тяжкості. В епідемічному осередку встановлено медичне спостереження за контактними, проведена поточна та заключна дезінфекція. Протиепідемічні заходи в осередках тривають», - інформує УОЗ.

Як повідомляв Житомир.info, нещодавно спалах вірусного гепатиту А був зареєстрований серед учнів Зороківського козацького ліцею Черняхівського району та серед жителів села Миколаївка Ємільчинського району.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі