Місто

У Житомирі триває реконструкція скверу імені Ольжича, але до нового року роботи навряд чи закінчать

25 листопада 2016, 17:28

Територію майбутнього скверу імені Олега Ольжича на розі вулиць Перемоги та Ольжича в Житомирі з цікавістю розглядають пасажири громадського транспорту, проїжджаючи мимо. Поки за зеленим парканом ніяких слідів «бурхливої діяльності» – лише купи чорної землі.

Роботи з реконструкції скверу тривають, - запевнив  25 листопада заступник начальника управління комунального господарства Житомирської міської ради Віталій Шевчук.

«Роботи тривають, була невелика затримка у зв’язку з випаданням великої кількості снігу. Але зараз роботи відновлені. Підрядник вже розібрав підпірні стіни та зніс дерева, як передбачено проектом. Працівники отримали аванс на закупівлю будівельних матеріалів і початок виконання робіт. Після виконання певного об’єму робіт вони мають відзвітувати за аванс, що вони купили і зробили, і тільки після цього відповідно до виконаних робіт будуть отримувати кошти. Роботи приймає незалежний технічний нагляд», - розповів Шевчук.

Він також додав, що, згідно з договором, роботи мають бути закінчені до 31 грудня 2016 року, але планам може завадити погода.

«Зважаючи на погодні умови, гадаю, будемо продовжувати роботи на наступний рік. Все залежить від погоди», - додав заступник начальника.

Нагадаємо, переможцем тендеру на проведення благоустрою території на розі вулиць Перемоги і Ольжича із розміщенням пам'ятника Олегу Ольжичу стала житомирська фірма «Скефалд», яка ремонтувала будинок після вибуху на колишній вулиці Щорса. Підрядник зобов’язався розібрати бетонне покриття та східці, демонтувати фундаменти й парапет, виконати земляні роботи, встановити сходи, турнікети, огорожу, 8 лавочок та 7 урн, а також підготувати місце для пам’ятника.

Як повідомляв Житомир.info, 13 жовтня 2016 року Житомирська міська рада виділила майже 3 мільйони на пам’ятник Ольжичу та благоустрій території біля нього. Наприкінці жовтня 2016 року в Житомирі розпочалися роботи з ремонту скверу на місці демонтованого пам’ятника червоному командирові Олександру Пархоменку.

Майбутній сквер на 25 листопада виглядає так:

Фото Анни Максимової

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі