Місто

На фасаді житомирської школи хочуть встановити меморіальну дошку загиблому під Іловайськом бійцю батальйону «Донбас»

26 листопада 2016, 10:14

На фасаді житомирської школи №7 хочуть встановити меморіальну дошку загиблому під Іловайському бійцю батальйону «Донбас» Сергію Ковешнікову.

Відповідний проект рішення виконкому опублікований на сайті міської ради 25 листопада.

«Розглянувши звернення Житомирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 імені Валерія Вікторовича Бражевського про надання згоди на встановлення меморіальної дошки Ковешнікову Сергію Івановичу, який загинув 29 серпня 2014 року при виконанні своїх військових обов’язків в зоні проведення антитерористичної операції під час виходу з Іловайського котла в районі села Червоносільське Донецької області, на фасаді будівлі даної школи по вулиці Перемоги, 79, відповідно до статей 10, 21 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради вирішив надати згоду Житомирській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 7 імені Валерія Вікторовича Бражевського на встановлення меморіальної дошки, присвяченої пам’яті Ковешнікова Сергія Івановича, на фасаді будівлі цієї школи по вулиці Перемоги, 79 в місті Житомирі», - йдеться у проекті рішення.

Школа має до встановлення меморіальної дошки погодити її ескіз в департаменті містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради.

Як повідомляв Житомир.info, 51-річний доброволець, який воював у складі батальйону «Донбас», зник 28 серпня 2014 року під Іловайськом та був упізнаний по ДНК. Поховали Сергія Ковешнікова 17 березня 2015 року на військовому кладовищі у Житомирі.

Житомир.info

 

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі