Україна

У соцмережі повідомляють про загибель у полоні трьох військових

23 грудня 2016, 09:24

Трьох українських військовослужбовців, які потрапили в полон під час боїв на Світлодарській дузі, убили.

Про це пише координатор проекту "СтопТерор" Семен Кабакаєв із посиланням на відео і фото, які передали бойовики.

"Трагічна ситуація на Світлодарській дузі. Трьох наших хлопців немає в живих. Двоє були на полі, забрали їх чи то місцеві бойовики, то чи найманці з РФ, поки невідомо. Бійці були поранені, їх зняли на відео і передали [його] нашим [...]. Провести обмін не вдалося, ворог не захотів і наші не знайшли, з ким говорити, там кожен - командир, знайти відповідального за зупинення вогню було нереально. Потім їх перевезли в Дебальцеве, знущалися і катували, в результаті вбили. Звірячі фото з тортурами і тілами відразу надіслали нам як підтвердження того, що вони 200-ті", - повідомив Кабакаєв у фейсбуці.

"Третій нібито зник безвісти. Ми подали запит і виявилося, що, за їхніми даними, він у полоні, але підтвердження ми не знайшли. Кілька годин тому третій виявився у нас, кілька пострілів у голову... Зараз на ресурсах противника ОРДЛО і РФ поширюють ці фотографії і відео", - написав він.

Нагадаємо, офіційно командування АТО підтвердило перебування в полоні одного військового на Світлодарській дузі. Це сталося 18 грудня.

Лівий беріг

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі