Влада

Мер Житомира звільнив начальника управління капітального будівництва

26 грудня 2016, 11:05

Дмитро Мамрай з 30 грудня звільнений з посади начальника управління капітального будівництва Житомирської міської ради.

Розпорядження про звільнення мер Сергій Сухомлин підписав 21 грудня.

«Звільнити 30 грудня 2016 року Мамрая Дмитра Володимировича, начальника управління капітального будівництва Житомирської міської ради з займаної посади за угодою сторін, пункт 1 статті 36 Кодексу законів про працю України. Управлінню капітального будівництва Житомирської міської ради провести повний розрахунок з Мамраєм Д.В.», - йдеться у документі, опублікованому на сайті міської ради.

 

Дмитро Мамрай на сесії міської ради 21 грудня 2016 року

Сам Дмитро Мамрай коментуючи інформацію про своє звільнення заявив, що його саботували.

«Я не заперечую проти мого звільнення, адже 3 місяці мене лише саботували, перешкоджаючи вірно служити громаді та народові України, неухильно дотримуватися Конституції України та законів України, сприяти втіленню їх у життя, охороняти права, свободи і законні інтереси громадян, сумлінно виконувати свої посадові обов'язки», - написав Мамрай в коментарі на фейсбук.

Нагадаємо, 21 грудня перший заступник мера Олексій Ясюнецкий повідомив Житомир.info, що Дмитро Мамрай написав заяву на звільнення.

Як повідомляв Житомир.info, Дмитро Мамрай був мобілізований в «третю хвилю» (липень-вересень 2014 роки), служив в 54-му розвідбату, більше року був в АТО. До призначення на посаду начальника управління капітального будівництва з січня 2016 року він був директором комунального підприємства «Житомирський міський центр земельних відносин». 8 вересня мер Сергій Сухомлин призначив Дмитра Мамрая начальником управління капітального будівництва.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі