Події

У Житомирській області кіберполіція викрила 17-річного хлопця, який продав неіснуючих телефонів на 100 тис. грн

27 грудня 2016, 14:09

У Житомирській області кіберполіція викрила 17-річного хлопця, який продавав неіснуючі телефони.

Про це пише сайт Кіберполіції.

«Співробітниками Поліського Управління кіберполіції на території міста Новоград-Волинський та міста Баранівка Житомирської області припинення діяльності Інтернет-ресурсу, який був інструментом для вчинення шахрайських дії. Комплексом спеціальних заходів ідентифіковано кінцеве обладнання користувача та встановлено власника веб-ресурсу «www.cifra.at.ua». Ним виявився мешканець Житомирської області, який шахрайським шляхом заволодівав коштами громадян під приводом реалізації мобільних телефонів, яких на справді у нього не було. На даний час встановлена сума завданих збитків складає понад 100 тисяч гривень України, що сплатили 25 довірливих громадян. За протиправною діяльністю стояв 17-річний житель м. Новоград-Волинський, який протягом тривалого часу розміщав на вище вказаному веб-ресурсі пропозиції з продажу товарів, за доступними цінами, однак передумовою була часткова передоплата за товар.

Як виявилось, до протиправної діяльності хлопчину спонукало відсутність постійного місця роботи та належного рівня заробітної плати. За вчинені дії особі, яка підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення може загрожувати покарання у вигляді від 3 до 8 років позбавлення волі», - йдеться у повідомленні.

Шановні громадяни, якщо ви чи ваші знайомі потерпіли від дій шахрая, який в своїй злочинній діяльності використовував «рейковий» веб-ресурс «www.cifra.at.ua» просимо направити відповідне звернення через форму зворотного зв'язку, розміщену на сайті Департаменту кіберполіції www.cybercrime.gov.ua або на електронну скриньку rv@cybercrime.gov.ua. За необхідною інформацією звертайтесь за телефонами (068)-836-76-76 та (098)-964-18-26.

Як повідомляв Житомир.info, інтернет-шахраї видурили у жителів Житомирської області 55 тис. грн.

Фото кіберполіції

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі